Laisvalaikis

Keletas patarimų, kaip Helovyno vakarėlį namuose paversti misija įmanoma

Jūsų namuose vyks Helovyno vakarėlis? Štai keletas technikos ekspertų patarimų ir Helovyno vakaras jūsų namuose taps ypatingu. Namų dekoracijos, specialus vaiduokliškas meniu ir šviesų šou padės sukurti vaiduoklišką atmosferą.

Ryškus apšvietimas, aiškus ir stiprus garsas, aukštos raiškos vaizdas – trys detalės kurios garantuoja įsimintiną Helovyno vakarėlį su siaubo filmais – yra įsitikinę „Philips“ technikos ekspertai.

Specialus apšvietimas

Šventiškam apšvietimui sukurti jūs galite pasirinkti įvairių spalvų LED šviesos juostas, kurios tvirtinamos įvairiose kambario vietose. Tačiau pasibaigus vakarėliui jas reikės nuimti ir tai gali būti nevisai praktiška.

Specialiam apšvietimui sukurti galite panaudoti išmanius „Philips Hue“ šviestuvus, kurių dabar yra plati pasiūla, juos lengva sumontuoti, galima valdyti per nuotolį ir programuoti. Tačiau vakarėliui jų prireiks ne vieno ir skirtingų spalvų.

Televizoriaus nustatymai

Jeigu manote, kad užtenka įsijungti „Pjūklą“, paspausti „Play“ ir tiesiog žiūrėti, jūs klystate – jūsų „Philips“ televizorius gali daug daugiau!

„Philips“ technikos ekspertai pataria, kaip optimizuoti televizorių ir pritaikyti jį Helovyno vakarėliui.

Labai svarbu nustatyti tinkamą televizoriaus režimą. Kiekvienas televizorius turi sporto, žaidimų, filmų ar kitus vaizdo režimus. Nepamirštamam Helovyno vakarėliui siūloma naudoti filmų režimą, kadangi jame spalvos, apšvietimas ir kontrastas sureguliuoti taip, kad labiausiai atspindėtų filmo režisieriaus viziją.

Vienas būdų – optimizuoti televizoriaus spalvas taip, kad jos būtų tikslios ir sodrios. Šis būdas vadinamas kalibravimu. Tai gali atlikti profesionalas arba tai galite padaryti ir patys įsigiję specialų įrenginį.

Televizorius su „Ambilight“ technologija

Vis dėlto, geriausias ir paprasčiausias sprendimas – panaudoti turimą „Philips“ televizorių su „Ambilight“ funkcija.

„Philips“ televizorių pranašumas yra novatoriškoji „Ambilight“ funkcija, kuri jūsų namuose sukurs tikrą šviesų šou. „Ambilight“ technologija gali ne tik sekti, kas vyksta ekrane, bet ir reaguoti į muziką bei garsus.

Artėjančių švenčių proga „Philips“ jus kviečia įsigyti naujuosius „Ambilight“ televizorius: rinkitės „Philips“ flagmaną „OLED+937“, optimaliausią „OLED+907“ modelį su atskirai integruota „Bowers & Wilkins“ priekine 3.1 garso sistema ir ekonomiškąjį „PML9507“ komplektą su VA skydeliu, pasiekiančiu 1500 nitų šviesumą su „Mini-LED“ foniniu apšvietimu.

Ir Helovyno naktį tereikės patogiai įsitaisyti, išjungti šviesas ir mėgautis siaubingais šiurpuliukais.

Pranešimą paskelbė: PR Service, PR Service

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą