Įvairenybės

Kapaviečių tvarkymas: pagrindiniai privalumai ir darbų etapai

Atsisveikinti su mylimu ir artimu žmogumi yra viena iš pačių skaudžiausių ir sunkiausių patirčių žmogaus gyvenime. Tai gyvenimo tarpsnis, kurį žmogus ištveria labai sudėtingai, tačiau nepaisant didelio sielvarto ir vidinio skausmo, kartu reikia pasirūpinti, jog amžinasis poilsis anapilin iškeliavusiam mums artimam žmogui būtų kuo ramesnis ir gražesnis. Todėl atsisveikinus su savo artimu, turime tinkamai pasirūpinti ir jo poilsio vieta, o visą tai geriausiai geba įgyvendinti šios srities specialistai.

Kodėl verta kreiptis į kapaviečių tvarkymo specialistus?

  1. Kokybiškas montavimas ir tinkamos žaliavos. Kapų tvarkymo profesionalai gali užtikrinti, kad paminklų ir antkapių montavimo darbai būtų įgyvendinti naudojant tik pačias kokybiškiausias ir patvariausias žaliavas.
  2. Paminklų gamyba. Kreipiantis į patyrusius specialistus, galima tikėtis sulaukti profesionalių paminklų gamybos paslaugų, atitinkančių visus aukščiausius šiuolaikinius standartus. Tai taip pat užtikrina, kad paminklas bus pagamintas atsižvelgiant į kliento keliamus reikalavimus.
  3. Pilnas kapavietės tvarkymas. Paminklų gamybos ir kapų tvarkymo profesionalai savo klientams gali pasiūlyti kompleksinius sprendimus – suteikdami išsamias konsultacijas, pagamindami ir sumontuodami paminklus, klientui pageidaujant, pasirūpindami kapų dengimo plokštėmis, ir išspręsdami visus likusius kapavietės tvarkymo klausimus.
  4. Individualūs sprendimai. Kadangi kiekvieno kliento poreikiai yra skirtingi, kapaviečių tvarkymo paslaugų teikėjai visuomet ieško optimalaus sprendimo, kuris būtų tinkamas jų klientams.
  5. Laiku ir už prieinamą kainą. Ilgametė patirtis šioje rinkoje užtikrina, kad kapaviečių tvarkymo specialistai galėtų savo siūlomas paslaugas suteikti laiku ir konkurencingomis kainomis.

Pagrindiniai kapaviečių tvarkymo etapai

  • Kapavietės pamatų betonavimas. Nuo šios užduoties įgyvendinimo yra pradedami kapavietės įrengimo darbai. Ar visa tai bus pradedama nuo pamatų liejimo, ar nuo senų pamatų demontavimo – priklauso tik nuo konkrečios kapavietės. Pamatų liejimo procesas yra labai atsakingas procesas, kurio galutinis rezultatas turi tiesioginės įtakos ir paminklo, plokštės bei tvorelės atsparumui įvairiems neigiamiems aplinkos veiksniams.
  • Postamento tvirtinimas ir paminklo statybos darbai. Visų pirma ant kapavietės pamato yra įrengiamas postamentas, o ant jo yra vykdomi paminklo klijavimo darbai. Žinoma, pirminiame etape klientas išsirenka jo lūkesčius atitinkantį paminklą iš šių paslaugų teikėjų siūlomo asortimento arba užsako visiškai naujo paminklo gamybos paslaugas (paminklai yra gaminami iš įvairių rūšių granito, todėl pasižymi labai aukšta kokybe, dideliu atsparumu, tvirtumu ir ilgaamžiškumu).
  • Kapavietės tvorelės arba plokščių klijavimas. Atlikus minėtus paminklo statybos darbus, įgyvendinami ir kapavietės tvorelės arba kapavietės plokščių klijavimo darbai – pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo kliento lūkesčių.
  • Vidinės kapavietės dalies įrengimas. Šiame etape yra įgyvendinami kapavietės viduje esančio grunto sluoksnio lyginimo darbai bei patiesiama kokybiška agro plėvelė. Pastarieji darbai yra būtini, jei norima užtikrinti, kad tolimesnis kapavietės dekoravimo procesas būtų sklandus ir kokybiškas.
  • Dengimas skalda, granito plokšte ir/arba trinkelėmis. Kuomet yra pasirūpinta tinkamu vidinės kapavietės dalies įrengimu, ateina metas kapavietės paviršiaus dengimui skalda ar granito plokšte. Granito plokštė dažniau pasirenkama tais atvejais, kai artimieji neturi galimybės (ar noro) dažnai tvarkyti kapavietės ir siekiama, kad ji ilgiau išliktų tvarkinga. Taip pat šio etapo metu gali būti pasirenkamos ir granito trinkelės, kurios yra labai praktiškos ir lengvai suderinamos su kitais kapavietės paviršiaus dekoravimo sprendimais.

Taigi, kiekvienas atvejis yra labai individualus ir skirtingas. Tai reiškia, kad norėdami profesionaliai pasirūpinti anapilin iškeliavusio artimojo kapaviete, visų pirma turėtumėte kreiptis į šios srities specialistus, su kuriais aptartumėte savo keliamus reikalavimus ir numatytumėte tolimesnių darbų eigą.

Daugiau informacijos paminklus, antkapius ir kapų tvarkymą skaitykite https://www.kapu.lt/.

Prekės pigiau:
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą