Gamta ir gyvūnai

Kalėdų dovana planetai: ryt keliaujančius su pavėžėjais kvies sodinti eglutes

Penktadienį, gruodžio 20 d., visi keliaujantys su „Bolt“ ir pasirinkę specialią kategoriją „Sodinu eglę“ prisidės prie medžių Lietuvoje sodinimo – viena kelionė reikš vieną pasodintą eglutę. 

Iniciatyvą palaikantis Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika sako, kad transporto taršą reguliuoti būtina ir labai sveikintina, kai iniciatyva ir būdas kaip tai daryti, visų pirma, kyla iš pačių transporto paslaugas teikiančių bendrovių. 

„Tik pats verslas gali rasti geriausią būdą kaip suderinti aplinkosauginius tikslus ir savo interesus, kad nenukentėtų nei viena, nei kita. Ši iniciatyva rodo, kad tai padaryti įmanoma. Be to, ji atkreipia dėmesį į mums visiems labai rūpimą medžių auginimą ir sodinimą, kuriam ir ministerija skiria ir toliau skirs daug dėmesio. Asmeniškai pats pažadu prioritetą skirti aplinkai tvarias paslaugas teikiančioms įmonėms, kurios savo iniciatyva sodina medžius Lietuvoje“, – sako ministras.

„Bolt“ vadovas Lietuvoje Andrius Pacevičius teigia, kad ši iniciatyva yra tik viena iš kompanijos žaliojo strateginio plano dalių. O jos pagrindinis tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį, paskatinti atsakingai naudotis kelių transportu ir kasdien rinktis žalesnes transporto priemones.

„Kelionės su „Bolt“ pavėžėjais jau kurį laiką yra neutralios anglies dioksido atžvilgiu – visą jų metu išskiriamo anglies dioksido kiekį mes siekiame kompensuoti žaliaisiais sprendimais visose šalyse, kur tik veikia mūsų paslaugos. Vienas tokių – medžių sodinimas už kiekvieną nuvažiuotą kelionę Lietuvoje su „Bolt“. Simboliškai, artėjančių švenčių proga, pasirinkome sodinti eglutes“, – pasakoja A. Pacevičius. 

Prisidėti prie šios žaliosios iniciatyvos paprasta – „Bolt“ programėlėje penktadienį veikia speciali automobilių kategorija „Sodinu eglę“, kurią tereikia pasirinkti prieš užsakant savo kelionę. Keliaujantys su šios kategorijos automobiliais prisidės prie klimato kaitos mažinimo ir kompanijos įgyvendinamų aplinkosaugos idėjų. Be to, keleiviams papildomai tai nieko nekainuos. Tikimasi gruodžio 20 d. sulaukti bent 1 000 kelionių, už kurias kompanijos iniciatyva bus pasodinta po eglutę.  

Apie „Bolt“ 

„Bolt“ – Europoje lyderiaujanti pavėžėjimo platforma, kurianti lengvesnį, greitesnį ir patikimesnį susisiekimą mieste. 

Kompaniją 2013 m. įkūrė Markusas Villigas. Tai viena greičiausiai augančių transporto platformų Europos bei Afrikos žemynuose, į kurią jau yra investavę „Daimler“, „Didi Chuxing“, „Korelya Capital“ ir „TransferWise“ bendraįkūrėjas Taavetas Hinrikus. 

„Bolt“ paslaugomis naudojasi virš 30 milijonų žmonių daugiau nei 35 valstybėse visame pasaulyje. Daugiau informacijos: www.bolt.eu. 

Pranešimą paskelbė: – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“

Parašykite komentarą