Laisvalaikis

Kalėdinės dovanos pagal Zodiako ženklus

Apie Kalėdines dovanas galima būtų kalbėti visus metus. Žinoma, jos ypač aktualios tampa artėjant metų pabaigai, bet vos tik Nauji metai prasideda, jau galite pradėti sukti galvą, kuo nustebinsite savo artimuosius bei draugus būsimų žiemos švenčių proga.

Ar kada susimąstėte, kad jeigu viena dovana tinka vienam draugui, tai ji kitam gali visai netikti? Kodėl taip yra ir nuo ko tai galėtų priklausytų? Viena iš kategorijų gali būti Zodiako ženklai. Juk visi esame gimę skirtingais mėnesiais, todėl ir mūsų Zodiakai skiriasi. Taigi dabar pats laikas sužinoti, kokios Kalėdinės dovanos gali tikti vieniems ar kitiems draugams.

Avinus būtinai palepinkite dėmesiu. Jiems visada tiks tokios dovanos, kurios yra susijusios su nuotykiais bei aktyvia veikla.

Jaučiams dovanokite tik išskirtines bei kokybe dvelkiančias dovanas. Jie mėgsta prabangą. Tad gali būti, kad jų dovanoms išleisite daugiausiai pinigų. Pasistenkite nustebinti.

Dvyniai yra komunikabilūs bei mėgstantys plėsti akiratį, todėl jiems išrinkite tokią dovaną, kuri skatina bendravimą. Tai gali būti tiek knyga, tiek naujas telefonas ar netgi kompiuteris bei jiems analogiškos dovanos.

Niekas nenustebs, kad Vėžiai yra tikrų tikriausi namisėdos. Tad jiems dovanoti tikrai tiks interjero detalės ar kas nors, kas skirta maisto gaminimui. Vėžiai ypač įvertins tas dovanos, kurios yra rankų darbo.

Visi Liūtai mėgsta būti dėmesio centre, tad prabangūs papuošalai jiems ypač tinka ir patinka. Išskirtines dovanas jie labai vertina, o jeigu jos bus tos, kurios yra dėmesingai parinktos, tai Liūtai Jums tikrai atsidėkos.

Mergelės nėra išrankios ir jos tinka praktiškos dovanos. Tai gali būti tiek asmeninės Kalėdinės dovanos, tiek ir skirtos namams ar buičiai.

Svarstyklės yra tas Zodiako ženklas, kuris nuolatos ieško harmonijos, dėl to jiems dovanoti labai tinka tiek malonios smulkmenomis namams, tiek ir įvairūs masažai, meditacijos ar jogos kursai.

Skorpionams skirkite paslaptingas bei neįprastas dovanas. Seksualios ir intriguojančios dovanoms jiems taip pat patinka.

Šaulius nustebinkite staigmena bei linksmybėmis. Tai tiesiog gali būti ir vakarėlis, ir bilietai į sporto varžybas ar koncertą.

Sakoma, kad Ožiaragiai mėgsta antikvarinius daiktus. Tad dovanokite jiems viską, kas susiję su antikvaru bei turi šimtmečių tradicijas.

Vandeniai visada įvertins netradicines dovanas. Tai gali būti ir šiuolaikiniai išradimai, ir astronomijos knyga ar netgi teleskopas.

Žuvims dovanokite tai, kas yra emocionalu. Dovanos, susijusios su vizualiuoju menu, joms ypač tinka ir patinka.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą