Sveikata

Kaip Vilnius skiepys kitą savaitę: autobusiukas atvyks į 3 rajonus, atidarytas dar vienas vakcinacijos punktas

Kai vasara tokia karšta ir atostogų metas, Vilniuje vakcinacija organizuojama patogiau, arčiau vilniečių namų. Gyventojų pamėgtas vakcinacijos autobusiukas tęsia kelionę ir ateinančią savaitę atvyks į tris vietas – medikai dirbs Salininkuose šalia „Maxima”, prie prekybos centro „Akropolis“ ir BIG parduotuvės. Kaip ir anksčiau, skiepijimas autobusiuke vyks be registracijos.

Trečiadienį, liepos 21 d., norintys pasiskiepyti bus laukiami Salininkuose, prie parduotuvės „Maxima” (P. Žvirkos g. 1). Mobilus vakcinacijos autobusiukas atveš 200 „Janssen“ (gamintojo „Johnson & Johnson“) vakcinos dozių. Skiepijimas vyks nuo 16 iki 20 valandos.

Ketvirtadienį, liepos 22 d., visi norintys pasiskiepyti vėl bus kviečiami prie prekybos centro „Akropolis“ (Ozo g. 25) – mobilus vakcinacijos punktas ant ratų lauks tarp 1 ir 3 įėjimo. Vilniečiams bus pasiūlyta 200 „Janssen“ (gamintojo „Johnson & Johnson“) vakcinos dozių. Skiepijimas vyks nuo 16 iki 20 valandos.

Penktadienį, liepos 23 d., visi norintys pasiskiepyti bus kviečiami į BIG prekybos centro aikštelę (Ukmergės g. 369). Čia bus siūloma skiepytis „Moderna“ vakcina. Mobilus vakcinacijos autobusiukas atveš 200 vakcinos dozių. Skiepijimas vyks nuo 16-19 valandos.

Autobusiukas jau yra lankęsis Naujininkų, Naujosios Vilnios rajonuose, taip pat Grigiškėse bei Šeškinėje, prie prekybos centro „Akropolis“, iš viso šiuo būdu jau paskiepyta apie 800 gyventojų.
Taip pat primename, kad mobilios komandos vyksta vakcinuoti ir į įmones, kuriose susirenka ne mažiau kaip 50 norinčių pasiskiepyti darbuotojų. Taip mobilios komandos jau aplankė 6 įmones. Jeigu pageidaujate, kad mobili komanda atvyktų ir į jūsų įmonę skiepyti darbuotojų, prašom kreiptis el. paštu vakcinaimonems@vilnius.lt arba tel. 85 2112330.

Skiepijimas Lukiškių vakcinacijos punkte ir „Litexpo“

Lukiškių aikštėje esančiame punkte nuo COVID-19 skiepijama I–VI nuo 10 val. iki 20 val., o šį sekmadienį, esant vakcinų – nuo 10 val. iki 15 val. Šiuo metu per dieną planuojama paskiepyti 150 gyventojų.

Lukiškių vakcinacijos punkte:

liepos 19-25 dienomis – „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) vakcina.
„Litexpo“ vakcinacijos centre ateinančią savaitę bus skiepijama:
„Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) – liepos 19 d. revakcinuojama 1400 asmenų.
„Moderna“ – liepos 19 d., planuojama paskiepyti 1250 asmenų, iš kurių 250 bus revakcinuojami, o 1000 gaus pirmąsias dozes.
„Pfizer-BioNTech“ vakcinomis – liepos 20-23 dienomis planuojama paskiepyti 5800 asmenų, iš kurių 2600 gaus jau antrą dozę, o 3200 – pirmąją.
Norintys pasirinkti konkretų laiką pirmam skiepui (liepos 19 d. Moderna, o liepos 20-23 d. Pfizer), kviečiami registruotis čia – vakcina.vilnius.lt

Gyventojai be registracijos į “Litexpo” ateinančią savaitę gali atvykti nuo pirmadienio iki penktadienio 10-18 val. Be registracijos bus galima pasiskiepyti šiomis vakcinomis:
Liepos 19 d. – „Moderna“ ir „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“)
Liepos 20-23 d. – „Pfizer-BioNTech“.

Liepos 24-25 d. (savaitgalį) Litexpo vakcinavimo centras nedirbs.

Nuo liepos 13 dienos PC OZAS aikštelėje pradėjo skiepyti Rezus.lt Šiame naujame vakcinavimo punkte per dieną gali pasiskiepyti kelios dešimtys vilniečių, kurie bus iš anksto užsiregistravę svetainėje vakcina.vilnius.lt Ši punktą galima rasdti Ozo lauko automobilių aikštelėje, netoli pagrindinio įėjimo (priešais VIADA degalinę), Ozo g. 18.

Pranešimą paskelbė: Aurelija Dermantė, Vilniaus miesto savivaldybė

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą