Laisvalaikis

Kaip namų automatizavimas palengvina gyvenimą? Paaiškina ekspertai

Vis daugiau žmonių atnaujina savo namus įdiegdami įvairias automatizuotas sistemas ir programas, kurios yra skirtos namų komfortui valdyti išmaniaisiais įrenginiais. „LG Electronics“ ekspertai paaiškino, kaip namų automatizavimas palengvina kasdienį gyvenimą, padaro jį patogesnį ir lengvesnį.

Perimkite kontrolę

Šiandien beveik kiekvienas žmogus turi išmanųjį telefoną, kuriuo gali automatizuoti namus ir reguliuoti kelis procesus. Tai galima padaryti pasitelkiant specialią programą „ThinQ“, kurioje galima įjungti ir išjungti skalbyklę, pasirinkti tinkamiausią skalbimo ciklą ir sekti likusį skalbimo laiką. Tą patį galima pasakyti ir apie šaldytuvą – šią programėlę galima naudoti norint nuotoliniu būdu valdyti temperatūrą ir įjungti energijos taupymo režimą. Su šia programėle taip pat galima atlikti buitinių prietaisų diagnostiką, siekiant nustatyti galimas problemas ir gauti naudingos informacijos bei naudojimo rekomendacijų.

Taip pat yra programėlių, kuriomis galima valdyti namų temperatūrą, užrakinti arba atrakinti duris, reguliuoti apšvietimą ir dar daugiau – nesvarbu, ar tuo metu jūs esate namuose, ar išvykę. Su tokiomis programėlėmis galima gauti pranešimus, kai vienas iš įrenginių nebeveikia arba yra aptinkama problema, siekiant užtikrinti, kad vartotojas būtų laiku apie tai informuotas ir galėtų įvykdyti programėlėje pateiktas instrukcijas.

Pagerinkite komfortą

Ar kada nors išėjote į darbą ryte, kai lauke yra itin žema temperatūra, tačiau grįžus namo temperatūra dar labiau nukrito ir skubiai reikėjo įjungti visus namuose esančius kaitinimo prietaisus? Įdiegus išmaniųjų namų termostatą, jums nebereikės susidurti su šiomis nemaloniomis aplinkos sąlygomis. Tiesiog prisijunkite prie termostato naudodamiesi programėle ir sureguliuokite temperatūrą.

„LG Electronics“ taip pat pranešė, kad skalbyklės su automatine dozavimo funkcija dabar tapo prieinamos Baltijos šalių rinkoje – jos automatiškai išleidžia reikiamą ploviklio kiekį ir leidžia minkštiklių stalčius naudoti neįpilant ploviklio iki 35 kartų iš eilės, taip palengvindamos kasdienį jūsų gyvenimą.

Padidinkite efektyvumą

Kai įgaunate daugiau kontrolės savo komforto aplinkoje, jūs galite sutaupyti daugiau iš komunalinių paslaugų sąskaitos. Investicijos į namų automatizavimą tikrai atsiperka. Nešvaistysite pinigų, kai pamiršite išjungti šviesą arba tais atvejais, kai namai yra vėsinami jums išvykus. Kontroliuodami savo buitinę techniką iš bet kurios pasaulio vietos, galėsite optimizuoti technikos naudojimo režimus ir taip sutaupyti pinigų.

Padidinkite saugumą

Jūsų namų saugumas suteikia jums ramybę. Automatinės durų spynos užtikrina, kad niekada nepamiršite vėl užrakinti durų. Taip pat visada gausite įspėjimą, jei kas nors bandys įeiti į jūsų namus, kai jūsų ten nėra. Naudodami automatines apsaugos kameras, visada galėsite užfiksuoti judesius, įrašyti vaizdo įrašus ir peržiūrėti viską, kas tuo metu vyksta namuose.

Apie LG Electronics, Inc.

Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos rasite www.LG.com

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą