Savigyna, saugumas

Kaip jums ginklas Glock 17 savyginai?

Noriu isigyti savyginai kovini ginkla Glock 17.
Nezinau ar Glock 17 ar Glock 17C.Patarkit
Be to kazkaip 2000lt moket uz pistoleta perdaug…Gal yra pigiau???
Aciu uz PROTINGUS atsakymus

NaudotosKnygos.lt

20 Comments

 • vardas

  Vienintelis Glock 17 panašumas su įprastais pistoletais yra jo Browning tipo veikimo principas. Vamzdis yra veikiamas atatrankos ir rakinamas su spyna vienu kumšteliu, kuris slepiasi ties tūtelių išmetimo anga, panašiai kaip SIG-Sauer P220/P225/P226 serijoj. Tokiu būdu, šaunant vamzdis juda atgal kartu su spyna apie 3mm, kol kulka palieka vamzdį ir slėgis tampa saugus. Tuo metu, vamzdis linkteli žemyn atsikabindamas nuo spynos ir nebejuda, o spyna juda toliau ir baigia ciklą Browning’o principu.

 • apsauginius

  vel savo trigrasi ikisiu. Kas apie ta plastika rase. Kolega, savigynos atstumas max 5 metrai. Apie koki pataikyma cia eina kalba? is palstiko yra tiktai rankena, taciau tai mano nuomone prvalumas, kadangi ji patogi, ir del to ginklas maziau sveria. Glockai vieni lengviausiu kovinu pistoletu-o tai tikrai privalumas.
  o dabar kolega autoriau tau patarimas ir pataisymas. Savigynai rekomeduoju geriau glock 19. Jis is esmes yra kompaktiskensis 17 variantas. 7 labai jau bus sunku tau uzmaskuot, beto kuo didesnis ginklas tuo kazkaip ir isitraukt greitai is deklo sudetingiau.
  o 17c tu nenusipirksi, nebent turi leidima isigyti ginkla sportui. Jei pas tave leidimas savigynai tau 17c neparduos, kadangi jie eina su 17 soviniu pakaba.
  o dabar del kainos. Kaip pistoletas tai yra nedaug. Vargu ar ka geresnuio gausi. nebent makarova. man asmeniskai ir tas makarovas nieko baisaus, ir nesunkus, ir rakoj gerai guli, nors daug kas prisiskaite forumu ir nusistate pries rusiskus ginklus ju nebande. Kaip savigynos ginklas jis yra geras. Taciau jei nori pyskint taikinius aiksu glock butu geriau.
  as asmeniskai savigynai pirkciau 38 special trumpanosi revolveriuka. Issispres paslepimo bedos. vasara as net savo walter p22 vos paslepiu, nors tas maziukas, o ka jau kalbet apie koki glock 17

 • Karys

  vapse ka cia nusisneki apie gloka jis per galingas jo tau tikrai neparduos ir seip negali jo pardavineti jo galia ligtais 500j o galima kazkur isigyti iki 300j
  ziaukis gyvenimu lietuvos zmogau

 • apsauginius

  i jus kariai kariai:) kas jums sake kad ginklo galia matuojama dziauliais? viskas priklauso nuo kalibro, o tai reiskia kad ginklo galia didziaja dalimi priklausys tik nuo sovinio techniniu charakteristiku ir tik nedidelis procentukas nuo pacio ginklo. lietuvoje leistinas maximalus kalibras savigynai 9mm Para. o sio kalibro soviniu 9×19 galia labai skirtinga bet viduriukas kazkur 460 J. nors dziauliu skirtumas tarp to pacio kalibro bet skirtingu gamintoju soviniu gali buti net apie 100J. beje glockas yra 9 mm para kalibro nesvarbu ar tai butu 17, 19 ar 26 savigynai leidziamas. antraip jis butu neparduodamas. tai vat tiek informacijos profesoriai:)

 • savas

  Sveiki. Na nors paskutini protinga komentara perskaiciau. Na ir dar keletas buvo, o siaip paistalai. Tikrai, ispatirties galiu pasakyti, kad imkite Glock 19 arba 26 savigynai (9x19mm) ir tikrai nepasigailesite. Na dar visai nieko Walther P99, siu pistoletu rankenos geriau gula i ranka,o beda ta, kad taikykliu laikikliai luzta. Bet jeigu sugebesite neismesti is ranku, viskas bus ok. sekmes visiems.

 • walther p99

  Ka jus cia suda malat waltheris yra geras dujinis ginklas ir jokie taikikliai nelusta kas tai sako is vis nieko ieismano apie valteri pats turiu walther p99 ir viskas kuo puikiausiai veikia ir niekas nelust.

 • S

  Imk Makarona ir nesuk galvos-pigus ir patikimas(100 000suviu-ne riba).Gali su rankena kirst per galva-smugis apie tona.As irgi toky pirksiu.Glocko svorio centras labai aukstai-krypsta y sona saunant ir plastikas yra plastikas.Tik CZ nepirk-sudas retas!

 • naujokas

  Sveiki.Kas gali pasakyti :palyginus su cz ,glock-19 labiau išmeto šaudant taikinius.Ar priezastis gloke kietas nuleistukas ,ar taikikliai platesni ,ar priprast reikia ?.Dekoju uz patarymus.Aš kalbu apie sportini šaudimą ,o ne savigina iš penkių metrų .Tame glockas -19 tikrai geras nei prideti nei atimti.Su wolf šoviniais cz ,kuris kitais šoviniais nestringa iš 50 šovinių- dešimt užsikirtimų .O glock iš 150- ne vieno ,tai va patarkit kas del taiklumo.

 • Šaulys

  Na parašysiu ir aš kai ką

  Palyginimui Glockas 19 ir Walther praktiškai mažai kuo skiriasi. Jeigu norite kurį iš nors jų pirkti reikia apsispręsti – ką jūs su juo veiksite. Jei važiuosit į kaimą kiaulės nušauti, kad kraujas nenubėgtų, ar tik pasinešioti kadangi gražiai ir jau labai vyriškai atrodo – tai geriau jau tiek neinvestuoti į šiuos ginklus. Tačiau jei ketinate daug ( pvz. 500 – 1500 šūvių per mėnesį) šaudyti, gal būt dalyvauti combate ar praktinio šaudymo varžybose – tai geriau iš šios poros tinka Glockas. Kodėl? Paaiškinsiu.
  Pirma. Vienas kolega jau aprašė Browning tipo veikimo principą, kuris visą atatranką nukreipia į šaulio petį, ginklas nešokinėja į šalis, pakankamai lengva išlaikyti taikiklį su kryptuku linijoje.
  Antra. Šaudant greitošaudą, užtaisius ginklą, po komandos jo pirmas šūvis bus „lengvas”, ne taip kaip Walterio ar ČZ ar pan. Tai svarbu kai kuriuos pratimus atliekant.
  Trečia. Dėl svorio ir plastiko – būkit ramūs. Šaudant pratimus, su dėtuvės pakeitimu – šis pistoletas nė karto nepavedė. Dėtuvės slysta puikiai, laikiklis pakankamai patogioje vietoje. Tačiau čia skonio ir automatizmo reikalas. Glockas tikrai nepretenzingas valymui, kokybiškas spynos metalas ( kai kas net vinis kalė su jais). Dėl plastiko ir paleidiklio saugumo buvo atliktas testas – užtaisytas Glockas buvo išmestas iš sraigtasparnio, 250 metrų aukščio ant betono dangos – atsitiktinis šūvis neįvyko, ginklas liko sveikas.
  Ketvirta. Dėl taiklumo būkit ramūs. Man teko prašaudyti 19 ir 17 Glockus. Dirbant su pakeliamais, siluetiniais taikiniais – atstumas nuo 5 iki 100 metrų, ypatingai skirtumas nebuvo jaučiamas. 17 to vamzdis ilgesnis, tai į tolimus taikinius jis parodė mažesnę sklaidą, tačiau tai ne tragedija. Šiaip tai jei nesiseka gerai pataikyti – ieškokit bedos galvoje ir rankose, o ne pistoletuose.
  Penkta. Glockas labiau tinkamas šaudyti dupletus. Kodėl – skaitykit pirmą punktą.
  Šešta. Jei jau sugalvojote pirkti Glocką – ieškokit kanalų Rusijoje, iš ten parsisiųsti – sutaupysite krūvą pinigų.
  O jeigu leidžia pinigai, tai neapsiribokite žinomais ginklais Glock, Walther, Čz ar pan, yra puikių ginklų – Beretos, kai kuriew Zigai, Hekleriai ir t.t.

  Viskas. Kol kas tiek.
  klauskit , atrašysiu.

 • Berkut

  Klausymas Šauliui, kaip su tuo atvežimų iš užsienio, kokia tvarka, turiu leidimą koviniam ginklui ir dabar kyla klausymas dėl pačio ginklo pirkimo, renkuosi iš Glock 19 arba Heckler & Koch HK P30-V3 arba Heckler & Koch HK P2000. Ką gali apie jos pasakyti? Dar įdomu skirtumas tarp Glock 19 ir Glock 25 kaip suprantu yra tik kalibras, pirmas naudoja 9×19 luger/ parabelum, antram .380APC. Koks skirtumas tų kalibrų ir kuris geresnis, ką patartum?

 • JOnasoo

  Nu ir asilų čia prieina GLOCK17 puikus ginklas, taiklus (nebent kažkuris čia nepataiko per savo klišumą ir žvairumą) apkaba 17 šovinių tad ir papildomos nereikia (kaip kad PM ar pan.) o kaina 2225Lt tikrai nėra didelė už gerą ginklą.

Parašykite komentarą