Įvairenybės

Kaip išsirinkti naują šaldytuvą: laisvai pastatomi ir įmontuojami šaldytuvai

Dabartiniu savo šaldytuvu naudojatės jau daugiau nei dešimtmetį? Jei taip, akivaizdu, kad jūsų šaldytuvas savo jau seniai atitarnavo, todėl jį reikėtų pakeisti nauju. Tačiau šiuolaikinė buitinės technikos rinka vartotojams šiandien siūlo ypač didelį šaldytuvų asortimentą, todėl ne vienam vartotojui gali kilti daugybė klausimų apie tai, kurie šaldytuvai galėtų būti patogiausi, funkcionaliausi ir ilgaamžiškiausi.

Laisvai statomi šaldytuvai su ir be šaldiklio

Visų pirma, jei jūs galvojate apie laisvai pastatomą šaldytuvą, tuomet turėtumėte nuspręsti, kokio tipo laisvai statomą šaldytuvą norėtumėte įsigyti – su ar be šaldiklio. Tačiau Lietuvoje paprastai vartotojai yra linkę rinktis šaldytuvus su šaldikliu, kadangi tokiu atveju jie gali naudotis funkcionalesniu buitinės technikos prietaisu.

Žinoma, jei rinksitės šaldytuvą su šaldikliu, nepamirškite, kad galite pasirinkti ir iš plataus skirtingų šaldytuvų modelių asortimento. Pastaruoju metu sparčiai populiarėja dviduriai šaldytuvai-šaldikliai, kurie suteikia ypatingai daug vietos maisto produktų laikymui ir kartu gali tapti labai veiksminga virtuvės interjero detale.

Dvidurio šaldytuvo modelio atveju šaldiklis ir šaldytuvas būna vienas šalia kito, o tai reiškia, kad juose laikomus maisto produktus pasiekti tampa gerokai patogiau. Taip pat rinkdamiesi tokio tipo šaldytuvą turėtumėte atsižvelgti ir į jo siūlomą talpą. Jei jūsų šeima didelė ar dažnai sulaukiate svečių ir virtuvėje paprastai praleidžiate labai daug laiko, galite dairytis ypač didelės talpos dvidurio šaldytuvo, kuriame lengvai sutalpinsite didžiulį kiekį maisto produktų ir užtikrinsite jų šviežumą.

Renkantis naują šaldytuvą būtina atsižvelgti ir į jo funkcionalumą. Laimei, naujausi šiuolaikiniai šaldytuvai užtikrina labai patogų ir lengvą naudojimąsi ir kartu išsaugo šaldytuve laikomų maisto produktų šviežumą. Be to, naujausių šaldytuvų modelių nebereikia atitirpinti, o tai reiškia, kad kartu galima sutaupyti ir daug laiko bei išvengti pernelyg didelių pastangų.

Įmontuojami šaldytuvai su šaldikliu ir be jo

Jei jūsų virtuvėje esantys buitinės technikos prietaisai iki šiol buvo integruoti į virtuvės baldus, greičiausiai ieškodami naujo šaldytuvo modelio jūs dairysitės į įmontuojamus šaldytuvus. Kaip ir laisvai pastatomų šaldytuvų atveju, galėsite rinktis tiek iš įmontuojamų šaldytuvų su šaldikliu, tiek ir be jo.

Tuo tarpu, jei jūs savo namuose jau turite atskirą šaldiklį, galite rinktis įmontuojamą šaldytuvą be šaldiklio, kuris veiktų net iki 30 % efektyviau už šaldytuvus su šaldikliu. Tačiau jei jums nėra būtinybės šaldytuve turėti ypatingai daug vietos ir atskiro šaldiklio jūs neturite, tuomet vertėtų pasidairyti įmontuojamo šaldytuvo su šaldikliu. Tai suteiks jums galimybę patogiai laikyti tiek trumpo, tiek ir ilgesnio galiojimo maisto produktus. O kadangi šiuolaikiniuose šaldytuvuose galima lengvai keisti vidaus lentynų išdėstymą, juose galima be vargo sutalpinti bet kokio dydžio maisto produktus.

Prekės pigiau:
 
ALTERCORE 353 Black 44
 
Elements Calming Shampoo Šampūnas jautriai galvos odai, 1000ml
 
ALTERCORE Roca Vegan Black 40
 
Hydration Kit Drėkinamasis plaukų priežiūros rinkinys, 1vnt
 
Crocs™ Classic Bae Clog Womens Lime Zest 42,5

Parašykite komentarą