Namai

Kada labiau verta rinktis laidinį, o kada belaidį metalo detektorių?

Ar žinote kam yra reikalingas metalo detektorius? Tikriausiai esame girdėję, kad tokio prietaiso pagalba galime rasti auksą ir kitus lobius. Tačiau tiesa yra paprasta, metalo detektorius, gali aptikti ne visas metalo rūšis. Pagrindiniai metalai, kuriuos detektorius aptinka yra  spalvoti ir juodieji metalai. Rinkoje yra metalo detektoriai, kur turi abu rėžimus, ieškoti tiek spalvotų metalų, tiek juodųjų.

Šiai dienai tikrai rasite kas parduoda metalo detektorių, tačiau klausimas koks metalo detektorius geriau, laidinis ar belaidis metalo detektorius?  Vieni iš perkamiausių yra impulsiniai indukciniai metalo detektoriai, kurie užtikrina geriausią našumą kietoje mineralizuotoje žemėje. Jei tai neviršija jūsų biudžeto, impulsų indukcinis metalo detektorius yra geriausias pasirinkimas. Jei ne, aukso paieškai skirtas VLF detektorius yra puikus pasirinkimas. Tačiau tokie detektoriai dažniausiai gaminami belaidžiai, tai naujos kartos detektoriai, su integruota greito pasikrovimo baterija, kuri leis jums ilgą laiką ieškoti metalo ir nekels rūpesčių dėl išsikraunančio detektoriaus.

Rinkoje yra laidiniai arba belaidžiai detektoriai. Belaidis metalo detektorius yra be kabelių, jis patogus nešiotis, laidai yra tik jungiamojoje dalyje tarp ausinių ir valdymo pulto, taip pat laidai yra ir aplink detektoriaus ritę, kuri laidu taip pat sujungta su pultu. Belaidžio detektoriaus privalumas ir išskirtinumas, kad surenkamas ir išrenkamas itin greitai, taip sutaupote pasiruošimo laiką. Laidiniai detektoriai atlieka tokias pat funkcijas, tačiau jų surinkimas kiek ilgesnis, kadangi pagrindines dalis turite sujungti su kabeliais, kad detektorius tinkamai veiktų. Dėl šios priežasties labai svarbu tinkamai pajungti kabelius, kitu atveju, jeigu kabelis bus neteisingai apvyniotas, pasikeičia ritės adresas ir blogas funkcionuoja netinkamai, tarpusavyje jie negali susisieti.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą