TV laidos

J.Olekas apie mikrochirurgiją dabar skaito tik knygose

Astos Stašaitytės-Masalskienės laidoje „Sekmadienio rytas“ mikrochirurgas Juozas Olekas prisipažins, kad dėl darbo Seime tikroji jo profesija liko apleista. Tačiau galbūt ne visam laikui.

Svečiuodamasis laidos rubrikoje „Pusryčiai su žvaigžde“ vyras gamins varškės apkepą, pavadinimu „Rytmečio saulutė“. Politikas pademonstruos, jog puikiai sugeba suktis virtuvėje ir pokalbio metu atskleis nemažai asmeninio gyvenimo detalių.
Septyniais anūkais besidžiaugiantis J. Olekas pripažins, kad virtuvė jam – įminta mįslė. Kad maisto gamyba neprailgtų, A. Stašaitytė-Masalskienė laidos svečiui užduos ir keletą provokuojančių klausimų.
„Kodėl jūs esate Seime, dirbate kaip politikas, jeigu vis dar galite užsiimti veikla, kuri yra be galo pelninga?“, – tiesiai šviesiai paklaus laidos vedėja A.Stašaitytė-Masalskienė. Pasirodo, tai yra susiję su jo šeimos istorija. „Mano seneliai buvo ištremti į Sibirą dėl to, kad buvo darbštūs Lietuvos ūkininkai. Kartu buvo ištremti ir jų mažamečiai vaikai. Jie užaugo, ten susituokė ir aš ten gimiau. Kai grįžau čia, pasinėriau į profesinę veiklą. Mano senelis buvo sakęs: tik nesikišk į politiką ir neparvesk į namus svetimtautės. Pirmą priesaiką aš įvykdžiau – vedžiau savo mokyklos šokių partnerę ir mes labai gražiai gyvename jau ketvirtą dešimtmetį. Politikai, deja, neatsispyriau“, – dėstys J. Olekas.
J. Olekas beveik ketvirtį amžiaus dirbo mikrochirurgu. Todėl pasiteiravus, ar gali taip būti, jog kada nors jis vėl taps praktikuojančiu mikrochirurgu, politikas šios galimybės neatmetė. „Kas žino. Kol kas tuo užsiimti trukdo įstatymai, Lietuvos Konstitucija neleidžia užsiimti praktika, bet Seimas – ne amžinai, tai gal kada nors ir sugrįšiu. Iš tikrųjų, kol nebuvo išaiškinta Konstitucijoje, aš iki 2004 metų operuodavau, eidavau į universitetą, kur dėstydavau ir savo praktiką perduodavau jaunesniems kolegoms. O dabar apie mikrochirurgiją tik knygose skaitau“, – pripažins politikas.
„Sekmadienio rytas“ – sekmadienį 10 val. per BTV.

Prekės pigiau:
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą