Sportas

Ispaniška teniso šventė Vilniuje sutraukė būrį šios sporto šakos entuziastų

Saulėtą savaitgalį teniso mylėtojai Vilniaus rajone, Gineitiškėse, pasijuto lyg karštojoje Ispanijoje. Čia esančiame teniso aikštyne „Teniso erdvė“ buvo surengta tikra ispaniška fiesta – Rafa Nadal Akademijos atstovai Lietuvoje surengė komandinį mėgėjų teniso turnyrą ir kvietė pasimėgauti ispaniškais muzikos garsais ir skoniais.

Nuo 2016 metų į vieno garsiausių šių laikų tenisininko Rafaelio Nadalio suaugusiems ir vaikams skirtas stovyklas Maljorkoje kviečianti Šarūnė Vasiliauskaitė-Alenskienė džiaugiasi, kad tenisas tampa antra populiariausia sporto šaka Lietuvoje ir vis daugiau žmonių nori tobulinti savo įgūdžius suaugusiems skirtose teniso stovyklose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

„Kai beveik prieš 20 metų pati pradėjau žaisti tenisą, Vilniuje šios sporto šakos atstovų buvo tiek nedaug, kad visi vieni kitus pažinojome. Dabar, lankantis teniso aikštynuose, daug naujų veidų. Tokią pat tendenciją pastebime ir mūsų stovyklose. Kai prieš septynerius metus ėmėme bendradarbiauti su Nadalio Akademija, dažniausiai į stovyklas važiuodavo mums gerai pažįstamas, 5-10 metų teniso patirtį turintis teniso mėgėjas. Džiugu, kad pastaruoju metu prisijungia vis daugiau naujų teniso ir padelio mėgėjų. Rafa Nadal akademijoje programos pritaikytos įvairaus meistriškumo sportininkams, todėl jos naudingos ir patrauklios bet kurio lygmens žaidėjams“, – teigia Rafa Nadal Akademijos atstovė Baltijos šalyse Š. Vasiliauskaitė-Alenskienė.

Šį sekmadienį vykusi ispaniška teniso fiesta sutraukė teniso mylėtojus iš visos Lietuvos.

Šventės dalyviai ne tik kovėsi komandiniame teniso turnyre, bet ir mėgavosi „3BBQ“ restorano ant ratų ruoštais tradiciniais ispaniškais valgiais, gaivinosi specialiai šiai šventei kurtoje lounge poilsio erdvėje. Vakare ispanišką atmosferą dar labiau įkaitino ispaniški muzikiniai ritmai.

Turnyro metu kiekviena komanda buvo sudaryta iš šešių asmenų. Turnyro pirmosios vietos nugalėtojai: Saulius Mickus, Aidas Stražnickas, Raimondas Sklėnys, Algirdas Dagys, Jolita Rimienė ir Valentina Finkelštein.

Vienas turnyro nugalėtojų Saulius Mickus džiaugėsi iniciatyva surengti nestandartinį vienos dienos teniso turnyrą su maistu ir pramogomis.

„Turnyrą apibūdinčiau kaip smagių, nuotaikingų, sportiškų žmonių sambūrį. Griliaus meistrai buvo nuostabus sprendimas patenkinti gastronominius geidulius, o vieno seto formatas puikiai leido nepervargti, bet tuo pat metu penki sužaisti setai buvo tiek, kiek reikėjo“, – įspūdžiais dalijosi S. Mickus.

Rafa Nadal Akademijos atstovybė Baltijos šalyse veikia nuo 2016 metų. Per pastaruosius septynerius metus Rafa Nadalio stovyklose Ispanijoje jau pabuvojo arti 200 teniso entuziastų iš Lietuvos. Š. Vasiliauskaitės-Alenskienės iniciatyva Lietuvoje lankėsi bei savo patirtimi dalijosi ir garsiausi Akademijos treneriai.

Fotografas Simonas Lankutis.

Pranešimą paskelbė: Šarūnė Vasiliauskaitė-Alenskienė, Rafa Nadal Academy

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą