Studijos - Karjera

Iš LVJC baseinų išleidžiamas vanduo

Įpusėjus antrajai karantino savaitei Lietuvos vaikų ir jaunimo centras imasi griežtų prevencinių priemonių, kad sumažintų koronaviruso pandemijos sukeliamus padarinius, taupytų resursus bei geriausiai užtikrintų klientų poreikius ateityje.

Siekiant atsakingai naudoti turimus išteklius ir užtikrinti higienos normas Lietuvos vaikų ir jaunimo centro baseinuose  išleidžiamas vanduo ir atliekama higienos profilaktika. Pasak centro direktoriaus Valdo Jankausko, dviejų pripildytų baseinų išlaikymas karantino laikotarpiu, kai juose nevykdoma veikla, kainuotų kur kas brangiau nei išleistų baseinų prastova.

Pripildyti Lietuvos vaikų ir jaunimo centro baseinus planuojama rengiantis naujajam ugdymo sezonui, tačiau bus vadovaujamasi valstybės rekomendacijomis ir atsižvelgiama į bendrą šalies situaciją. Anot direktoriaus Valdo Jankausko, centras pasirengęs skubiai reaguoti į pasikeitusią situaciją, nes pripildyti baseinus pakaktų vos poros dienų.

Primename, kad karantino laikotarpiu Lietuvos vaikų ir jaunimo centre užsiėmimai vaikams ir suaugusiems nevyksta, tad mokėjimai už paslaugas sustabdyti. Reaguodama į susiklosčiusią situaciją LVJC komanda intensyviai ruošiasi nuotoliniam ugdymui, būrelių vadovai pradeda vesti įvairaus formato nemokamus nuotolinių mokymų ciklo užsiėmimus.  Gera žinia, kad nuotolinis turinys bus prieinamas ne tik LVJC klientams, bet ir visiems neformaliuoju ugdymu besidomintiems žmonėms.

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras – viena didžiausių neformaliojo ugdymo įstaigų Lietuvoje, kuri kiekvieną savaitę sulaukia daugiau nei 6000 vaikų ir suaugusiųjų. LVJC baseinuose plaukimo įgūdžius tobulina 3200 vaikų, 1667 laukia rezerve. Didžiojo baseino ilgis – 25 metrai, tūris – 900 kubų, o mažojo baseino tūris – 80 kubų.

Pranešimą paskelbė: Jūratė Janavičienė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą