Sveikata

Intymi kosmetika seksualiniam gyvenimui: ar bandėte?

Remiantis apklausų rezultatais, daugelis žmonių nėra nieko girdėję apie intymią kosmetiką. Mažiau nei pusė visų apklaustųjų žino, kas yra lubrikantas, be to, tik labai maža dalis porų yra girdėjusios apie stimuliuojančius gelius intymioms vyrų ir moterų kūno vietelėms. Iki šiol manoma, kad lubrikantas ir kiti malonumui skirti geliai yra skirti tiems, kuriems trūksta drėgmės intymių žaidimų metu, tačiau tai ne visiškai tiesa. Šie geliai dėl sudėtingų aktyviųjų ingredientų gali atverti naują, dar nepatirtą malonumų pasaulį. Intymi kosmetika ne tik paruošia patogiai sueičiai, ji lygiai taip pat efektyviai gali sustiprinti pojūčius. Ar žinojote, kad, pavyzdžiui, feromonaiveikia priešingos lyties atstovų kvapo receptorius ir taip atkreipia į jus ypatingą dėmesį? Sužinokite, ką gali intymios kosmetikos produktai.

Stimuliuojantys geliai, kremai moterims

Niujorke atliktas tyrimas parodė, kad moterys, naudojusios stimuliuojantį gelį sekso metu, patyrė didesnį seksualinį pasitenkinimą ir greičiau pasiekė orgazmą. Net 78 % apklaustų moterų teigė, kad ši intymios kosmetikos priemonė padidino klitorio ir vaginos jautrumą, o 90 % prisipažino, kad priemonė pagerino jų seksualinę patirtį. Tyrimo išvados leidžia teigti, jog stimuliuojantis gelis bei kremas padidino susijaudinimą, orgazmo intensyvumą, malonumą ir pasitenkinimą seksu.

Kuo ši intymi kosmetika tokia ypatinga? Visų produktų sudėtyje yra tam tikrų ingredientų, kurie suaktyvina kraujotaką į klitorį arba lytines lūpas ir taip padidina šių jautrumą – dėl šios priežasties kiekvienas prisilietimas prie intymios vietos tampa dar malonesnis. Tokia priemonė pasižymi skirtingais poveikiais – vienos šaldo, o kitos šildo, todėl rekomenduojama pasirinkti pagal savo individualius poreikius.

Feromonų paslaptys

Feromonai internetu (ir fizinėse parduotuvėse) sukurti laboratorijose pagal tam tikrą formulę, kuri turi tokią pačią įtaką aplinkai, kaip natūralūs – tie, kuriuos skleidžia žmogaus kūnas. Didelė aktyviųjų ingredientų koncentracija dar labiau sustiprina šių poveikį, todėl vos dėl vieno ar dviejų purkštelėjimų priešingai lyčiai tapsite įdomesni ir patrauklesni. Moterys, kurios pasikvepina feromonais, perspėja apie vaisingumą ir norą susilaukti atžalų. Mokslininkai įrodė, kad tokie signalai itin traukia ir jaudina priešingos lyties atstovus.

Šie paslaptingieji kvepalai taip pat suteikia pasitikėjimo savimi, sukuria dominavimo įvaizdį – o tai seksualu ir svarbu abiem pusėms. Kaip aiškina mokslininkai, žmonės feromonus užuodžia nesąmoningai, dėl mažyčio organo nosyje. Nors pats to žmogus ir nesupranta, jo smegenys užfiksuoja kvapą dalyje, kuri atsakinga už mūsų instinktus. Todėlferomonai gali turėti įtakos emocijoms, seksualumui ir kitiems pojūčiams.

Intymi kosmetika vyrams

Ne tik moterų malonumas gali būti sustiprinamas – intymi kosmetika skirta ir vyrų malonumui. Stipriosios lyties atstovai sau rinkoje gali rasti:

Ne paslaptis, kad dėl daugelio priežasčių – amžiaus, gyvenimo būdo, mitybos ypatumų – vyrai gali patirti erekcijos sutrikimų. Tyrimai rodo, kad rizika patirti šią problemą gerokai padidėja kiekvieną gyvenimo dešimtmetį: vidutinio lygio erekcijos sutrikimus 50 % vyrų patiria 50-aisiais gyvenimo metais, ir kas dešimtmetį rizika atitinkamai didėja po 10 %. Ejakuliaciją nutolinančių priemonių sudėtyje yra mentolio ar kitų preparatų, kurie šiek tiek nujautrina varpą, o tai seksu leidžia mėgautis kur kas ilgiau. Tad tai pagerina ne tik vyrų, bet ir moterų intymaus gyvenimo kokybę.

Kaip feromonaigali teigiamai paveikti priešingos lyties dėmesį vyrų atžvilgiu, to paties gali padėti pasiekti ir stipri erekcija. Ne paslaptis, kad erekcija yra didžiausias vyrų pasitikėjimo savimi garantas. Jeigu šioje gyvenimo srityje yra problemų, tai kaipmat pasimato per vyro elgesį, veiksmus, jausmus. Įvairūs kremai ir purškikliai sudėtyje dažniausiai turi kraujotaką suaktyvinančių ingredientų, dėl kurių priemonei pradėjus veikti varpa tampa standi.

Eksperimentuodami ir ieškodami to, kas padeda jums pasiekti didžiausią malonumą solo ar poros žaidimų metu, atrasite naują pojūčių pasaulį. Tad kodėl nepasinaudojus intymių prekių rinkoje esančiomis priemonėmis?

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą