Namai

Interjero dizainerių pusryčiai – būdas įgyti naujų žinių ir aptarti kylančias problemas

Per kelerius pastaruosius metus laisvai samdomų profesionalų ar smulkiųjų verslų kūrėjų veiklos sėkmės formulė kito – nebeužtenka būti gerais specialistais, kad efektyviai konkuruotų šiuolaikinėje rinkoje. Reklama socialiniuose tinkluose, verslo plano sudarymas ir procesai, finansų valdymas, investavimas ir buhalterija – tik kelios sritys, kurios tapo būtinos siekiant pripažinimo profesinėje veikloje. „Interjero dizainerių pusryčiai“ – nemokamų kasmėnesinių renginių ciklas, kuris jau ketvirtus metus kviečia dizainerius skirti laiko įgyti naujų žinių.

Reikia daugiau nei profesinių įgūdžių

Per pusryčius kviestiniai svečiai dalijasi žiniomis ir įžvalgomis iš skirtingų, šių dienų specialistui aktualių temų. Taip pat pristatomos naujos interjero ir namų apdailos tendencijos ar sprendimai, kad interjero dizaineriai galėtų jausti rinkos pulsą ir savo klientams pasiūlytų šiuolaikiškus sprendimus.

„Pusryčių renginiai subalansuoti išskirtinai interjero dizaineriams, todėl temas renkame pagal jų poreikius. Pavyzdžiui, gebėjimas pristatyti save ir teikiamas paslaugas „Instagram“ platformoje ar aiškus verslo planas turi reikšmingos įtakos sėkmei“, – pasakoja apdailos centro UNIDECO vykdomoji direktorė Ina Ivanova.

Interjero architektė Ieva Petraškaitė pasakoja, kad daug dizainerių veiklą vykdo su individualios veiklos pažyma, jų verslai nedideli, tad daugumai aktualios verslo plėtros ir vystymo temos. „Mūsų verslai – mažiukai, kuriuos reikia auginti, todėl būtinos ne tik statybinės žinios, bet ir verslo, mokesčių, psichologijos (juk dirbame su žmonėmis). Dabar tokių žinių poreikis ypač išaugęs.“

Suderinta su intensyvia dienotvarke

Interjero dizainerių kasdienybė kupina ne tik kūrybinių darbų. Dienotvarkės intensyvios, laikas paskirstytas skirtingų projektų priežiūrai, administracinėms užduotims bei susitikimams su klientais. Daugelis profesionalų ne visada turi galimybę skirti laiko naujų idėjų paieškai ar gilintis į papildomas temas. Pusryčių renginiai vyksta ryte ir trunka 2 val., todėl jiems rasti laiko dienotvarkėje lengviau.

„Viskas susiję – tiek kuruojant socialinius tinklus, tiek išmanant finansų temą itin veikia kiekvieną darbo dieną. Asmeniškai turiu nedaug laiko domėtis temomis, papildančiomis pagrindinį dizainerio darbą, skiriu tam mažiau laiko, nei norėčiau, tad dalyvaudama pusryčių renginiuose žinau, kad tą rytą galėsiu skirti kokybiško laiko sau ir praplėsiu žinias bei požiūrį“, – dalijasi interjero dizainerė Gabija Naudžiūtė.

Proga susitikti su kolegomis

Interjero dizaineriai atvirauja, kad Lietuvoje nėra vieningos profesinės bendruomenės, todėl tokio tipo renginiai padeda susitikti su kolegomis, aptarti kylančius iššūkius, pasidalyti gerąja praktika.

„Man svarbios ne tik su verslu susijusios temos, patys gyvi susitikimai su kolegomis renginių metu. Naudą įžvelgiu bendrystėje, pokalbiuose ir diskusijose su bendraminčiais. Su jais galiu aptarti visus man rūpimus ir aktualius statybų sektoriaus klausimus“, – sako statybų organizavimo srityje dirbanti Katažyna Bylinska.

Interjero dizainerė Gabija papildo: „Susitikimai tikrai svarbūs, per didelį užimtumą ir darbų skaičių ne visada spėji pasimatyti su kolegomis, aptarti specialybės problemas, pasisekimus, o per dizainerių pusryčius gaunu puikią progą ne vien padiskutuoti su kolegomis, bet ir sužinoti ką nors naujo kiekviename pranešime.“

Interjero architektė Ieva išskiria dar vieną tokių renginių privalumą – jie skatina atrasti naujas pažintis su dizaineriais, kurių „auros sutampa“. Tada naudinga aptarti ir kylančias problemas, nes visiems interjerų kūrėjams jos gana panašios.

Interjero dizainerių pusryčiai kovo mėnesį

Artimiausias „Interjero dizainerių pusryčių“ renginys vyks kovo 7 d., 10 val. Šiuose pusryčiuose svečiuosis „Planas gyvenimas“ įkūrėja, projektų valdymo konsultantė ir asmeninio produktyvumo trenerė Dovilė Daugvilaitė-Zubcovė. Pusryčių metu Dovilė kalbės apie asmeninį laiko (viso gyvenimo) planavimą, kurio dalis yra darbas, bet ne pagrindinis dėmesio centras. Visgi, planas = darbas ar planas = gyvenimas? Daugiau informacijos UNIDECO socialiniuose tinkluose.

Pranešimą paskelbė: Justė Gvazdaitytė, Justė Gvazdaitytė

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą