Laisvalaikis

„Instagram“ tendencijos: kas patrauks mūsų dėmesį 2019 metais?

Sveiki atvykę į 2019 m. – šiemet dar didesnė dalis žmonių socialiniuose tinkluose praleis vis daugiau laiko. Viena populiariausių socialinių platformų, kurioje dalinamės savo gyvenimo akimirkomis, yra „Instagram“. Įdomu, kaip sukurti kitų akis traukiantį profilį? Pristatome svarbiausias 2019 m. šio tinklo tendencijas, kurios padės atkreipti kitų dėmesį.

Vertinamas organiškas ir natūralus turinys

Tikriausiai daugeliui jau pabodo nenatūralios nuotraukos, netikros spalvos ir lygūs it porcelianas veidai. Šių metų „Instagram“ tendencija rodo, kad vis labiau vertinamas organiškas ir natūralus vartotojų profilio turinys. Daugiau dėmesio skiriama tikroms gyvenimiškoms istorijoms, asmeninėms patirtims, pozityviam požiūriui į gyvenimą ar nuoširdžiam klaidų ir nesėkmių pripažinimui.

Aukšta kokybė ir kūrybiškumas – vieni svarbiausių kriterijų

Aukštos kokybės vaizdai ir originalus „Instagram“ profilio turinys traukia sekėjų ir kitų vartotojų dėmesį. Tam, kad nuotraukos būtų kokybiškos jums nebūtinas profesionalus fotoaparatas ar pats galingiausias telefonas. Dabar technologijų gamintojai siūlo puikiai fotografuojančius net ir biudžetinės arba vidutinės klasės išmaniuosius, kaip pavyzdžiui, pirmasis „Samsung“ telefonas „Galaxy A9“ su keturių objektyvų galine kamera. Ši kamera turi 120 laipsnių plataus kampo objektyvą, optinį priartinimą iki dviejų kartų, 24 MP raiškos bei suliejimo efektą išgaunantį objektyvą, leidžianti įamžinti kone profesionalius kadrus, o toks išmanusis kainuoja kur kas mažiau nei flagmanas.  

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į profilio estetiką. Nors kurdami asmeninį profilį jūs galite būti laisvi ir kūrybingi, tačiau kitų dėmesio nepritrauksite, jei nuotraukos bus išdėstytos bet kaip. Taip pat prisiminkite, kad šiais metais vis dar populiariausia vieno filtro taisyklė arba vientisa spalvinė nuotraukų tema.  

Nuo paspaudimų „Patinka“ iki kitų reakcijas iššaukiančių funkcijų  

Kaip jau galima pastebėti, trumpi „Instagram Story“ vaizdeliai pastaruosius kelerius metus pritraukia vis daugiau dėmesio. Komentuoti ir spausti „Patinka“ ant nuotraukos tampa nebe taip populiaru, kaip ypač greitai, paprastai ir linksmai reaguoti į trumpas istorijas. Ši socialinė platforma pristato vis naujus filtrus, lipdukus, kameros efektus, apklausas ir daugybę kitų funkcijų.

2019 m. tikimasi sulaukti dar daugiau naujų apklausų, klausimų – atsakymų, įvertinimo ir panašaus tipo funkcijų, kurios padės lengviau įtraukti sekėjus pasitelkiant istorijas ir linksmas patirtis.  

Transliacijos tiesiogiai

„Youtube“ vaizdo įrašų kanalai užkariavo pasaulį ir vis dar karaliauja populiarumo viršūnėje, tačiau pranašaujama, kad „Instagram“ tiesioginės transliacijos 2019 m. jiems taps rimtu iššūkiu. Natūralumas ir asmeninė patirtis lengvai pasiekia sekėjų širdis, todėl vis daugiau nuomonės socialinių tinklų vartotojų ryžtasi pasidalinti jausmais bei gyvenimo akimirkomis tiesiogiai savo profilyje.

Tikros emocijos ir neredaguota vaizdinė medžiaga paprastai patraukia sekėjų dėmesį, jie drąsiai užduoda klausimus, o kartais net ir patys prisijungia į tiesiogiai transliuojamus pokalbius. 

Pranešimą paskelbė: Mingailė Gulbinauskaitė, UAB „Publicum”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą