Laisvalaikis

„Iki“ tęsia atsinaujinimą: Klaipėdoje atidaryta rekonstruota parduotuvė

Šį pirmadienį, spalio 10 dieną, atidaryta atnaujinta prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė Klaipėdoje, adresu Kretingos g. 52-25. Po rekonstrukcijos ši parduotuvė tapo dar patogesnė: geresnei apsipirkimo patirčiai atnaujinta prekybinė salė ir įrengtos savitarnos kasos. Investicijos į parduotuvės atnaujinimą siekia daugiau nei 209 tūkst. Eur.

„Pastaraisiais metais itin sparčiai atnaujiname „Iki“ parduotuves ir atidarome naujas, kad mūsų pirkėjai galėtų patogiai apsipirkti jiems patogiausioje vietoje. Siekiame suteikti kuo geresnę apsipirkimo patirtį, todėl daug dėmesio skiriame prekybinės salės ir įrangos atnaujinimui, diegiame ir technologinius sprendimus. Taip pat itin kruopščiai formuojame asortimentą, kad mūsų pirkėjai galėtų įsigyti šviežiausių aukščiausios kokybės produktų. Nuolat didiname savitarnos kasų skaičių“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Atnaujintoje parduotuvėje Klaipėdoje šviežumą vertinantiems pirkėjams siūloma 3 kartus per dieną vietoje kepamos duonos ir bandelių. Prekybinės salės plotas siekia 247 kv. m.

Rekonstruotoje parduotuvėje Klaipėdoje prekės išdėliotos taip, kad pirkėjai būtiniausių produktų rastų kuo lengviau ir paprasčiau, taip gerinant apsipirkimo patirtį. Be to, siekiant tvarumo tikslų atnaujinta prekybinio ploto išvaizda ir naudojama įranga.

Atnaujintoje parduotuvėje Klaipėdoje įrengtos 2 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos ir 1 paprasta kasa. Lankytojams parduotuvė atvira pirmadieniais–šeštadieniais nuo 8:00 iki 21 val., sekmadieniais – nuo 9:00 iki 19 val. 

Prekybos tinklą „Iki“ šiuo metu sudaro 234 parduotuvė, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę su „Iki“ prekės ženklu. Tai pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ bei nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą