Laisvalaikis

„Iki“ kviečia vyresnio amžiaus žmones mėgautis kinu po atviru dangumi

Pamažu visiems grįžtant į įprastą gyvenimo ritmą, prekybos tinklas „Iki“ ir toliau rodo išskirtinį dėmesį vyresnio amžiaus žmonėms, karantino metu turėjusiems daugiausiai apribojimų. Palaikydami juos ir ragindami vėl užsiimti mėgstamomis veiklomis, „Iki“ kviečia vyresnio amžiaus žmones į specialiai jiems šalies regionuose organizuojamus kino seansus po atviru dangumi „60+ KINE“.

Metų pradžioje ypač didelio populiarumo susilaukė pirmasis šio renginių ciklo kino seansas, organizuotas Kaune, kuriame dalyvavo daugiau nei 200 žmonių. Liepos mėnesį, vyresnio amžiaus žmonėms skirto žurnalo „60+“ kolektyvas, padedamas rėmėjo ir globėjo prekybos tinklo „Iki“, tęs renginių ciklą ir organizuos kino seansus Marijampolėje, Panevėžyje, Mažeikiuose, Šilalėje, Tauragėje, Klaipėdoje ir Alytuje.

Kiekviename mieste padovanos net 80 bilietų

Bilietų kainos į kino seansus „60+ KINE“ senjorams bus mažesnės nei įprastai. O siekdami paraginti vyresnio amžiaus žmones drąsiau išeiti iš namų, prekybos tinklas „Iki“ dalį bilietų į kiną padovanos. 

„Šalyje paskelbtas karantinas šiek tiek pakoregavo renginio ciklo planus, tačiau dabar galime drąsiai kviesti vyresnio amžiaus žmones išeiti iš namų, vėl susitikti su savo bendraminčiais ir jaukiai praleisti laiką kartu žiūrint gerą kiną. Dabar yra tas etapas, kai visi po truputį grįžta į įprastą gyvenimo ritmą, todėl ypač norime paraginti šios amžiaus grupės žmones drąsiau prisiminti savo mėgstamas veiklas, vėl jomis užsiimti, nebijoti išeiti į viešumą ir pasidžiaugti gražiomis vasaros dienomis. Kad būtų drąsiau, kiekviename mieste „Iki Premija Senjorams“ kortelių turėtojams padovanosime net 80 bilietų į kino seansus. Registracijos formą rasite tiek 60plius.lt interneto svetainėje, tiek žurnalo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Renginio dieną tereiks parodyti savo lojalumo kortelę „Iki Premija Senjorams“, – sako Andrej Pometko, prekybos tinklo „Iki“ rinkodaros vadovas.  

Septyniuose Lietuvos miestuose vyksiančiuose renginių ciklo „60+ KINE“ seansuose filmai bus rodomi po atviru dangumi, ir toliau užtikrinant visas priemones, kurios svečiams leis jaustis saugiai. Susirinkusiųjų į renginius lauks ne tik kino filmo „Skausmas ir šlovė“ peržiūra, bet ir vaišės, aktyviausių to miesto senjorų pristatymas bei projektą palaikančių lektorių pranešimai.

Pirmasis kino seansas įvyks liepos 8 d. 21 val. Marijampolėje, centriniame miesto „Poezijos parke“. Detali informacija apie visus vyksiančius renginius kituose miestuose ir galimybę gauti nemokamą bilietą yra skelbiama interneto svetainėje 60plius.lt.

Skatina laiką išnaudoti turiningai

Renginių ciklo „60+ KINE“ pavadinimas ir pati iniciatyva gimė iš prekybos tinkle „Iki“ platinamo žurnalo „60+“. Šį, į vyresnio amžiaus auditoriją orientuotą, žurnalą, leidžiamą kas antrą mėnesį, lojalumo kortelės „Iki Premija Senjorams“ turėtojai gali nemokamai įsigyti bet kurioje „Iki“ parduotuvėje.

Leidinio idėja gimė prieš keletą metų, siekiant atsigręžti į vyresnio amžiaus žmones ir pasiūlyti jiems, kaip aktyviai ir socialiai leisti savo laisvalaikį. Pasak leidinio redaktorės, Lauros Balčiūtės, žurnale „60+“ galima rasti informacijos apie įvairius užsiėmimus, pramogas, akcijas ir kitus vyresnio amžiaus žmonėms aktualius dalykus.

„Šiuo leidiniu norime priminti, kad sulaukus pensinio amžiaus gyvenimas nesustoja vietoje, o priešingai – atsiranda daugiau laiko tobulėjimui, mėgstamoms veikloms, naujiems pomėgiams. Žurnale ne tik dalijamės sveikatos patarimais, bet ir kita informacija, kuri ne mažiau aktuali vyresnio amžiaus žmonėms. Tai aprėpia tiek kultūrą, tiek informacines technologijas, o savo išgyvenimais su skaitytojais neretai pasidalija ir vyresnio amžiaus sulaukusios iškilios Lietuvos asmenybės“, – sako L. Balčiūtė.

Išskirtinis dėmesys vyresniesiems – ne pirmą kartą

Leidinys „60+“ ir renginių ciklas „60+ KINE“ nėra vienintelės prekybos tinklo „Iki“ organizuojamos veiklos, skirtos vyresnio amžiaus žmonėms. Pasak A. Pometko, nuolatos ieškoma būdų, kaip paskatinti  vyresniuosius neužsidaryti namuose ir laisvalaikį leisti aktyviai bei kūrybingai.

„Vienas iš mūsų prekybos tinklo prioritetų yra siekti pagerinti vyresnio amžiaus žmonių kasdienio gyvenimo kokybę. Todėl stengiamės, kad IKI lojalumo kortelės naudą jie pajaustų ne tik apsipirkdami mūsų parduotuvėse, bet ir už jos ribų. Įgyvendiname įvairias iniciatyvas, kuriomis skatiname vyresnių žmonių savirealizaciją, bendruomeniškumo jausmą ir pasitikėjimą tiek savimi, tiek supančia aplinka. Vienas tokių projektų – socialinė iniciatyva „Susitikime, mieli senjorai“, jau trejus metus sėkmingai įtraukiantis vyresnio amžiaus žmones į aktyvias ir kūrybingas veiklas“, – sako A. Pometko.

Prekybos tinklo „Iki“ rinkodaros vadovo teigimu, šiuo metu organizuojamas renginių ciklas „60+ KINE“ yra ypač aktualus ir svarbus, atsižvelgiant į šių dienų kontekstą. Vyresnio amžiaus žmonėms dabar kaip niekada reikia palaikymo, kad pasibaigus karantinui visi galėtų greičiau ir sklandžiau sugrįžti į įprastą kasdienį gyvenimą. 

Informacija apie renginių ciklo „60+ KINE“ seansus – konkrečias vietas, datas ir laiką – bus skelbiama interneto svetainėje www.60plius.lt. Bilietus galima įsigyti internetu – https://tickets.paysera.com/lt, o nemokami bilietai lauks tų kortelės „Iki Premija Senjorams“ turėtojų, kurie užpildys specialią registracijos formą esančią 60plius.lt interneto svetainėje ar žurnalo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Atvykus renginio dieną reikės tik parodyti savo lojalumo kortelę „Iki Premija Senjorams“. 

Pranešimą paskelbė: Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą