Laisvalaikis

„Iki“ atidarė net tris atnaujintas parduotuves

Į plėtrą ir atsinaujinimą investuojantis prekybos tinklas „Iki“ šią savaitę atidarė net tris atnaujintas parduotuves. Šiandien, penktadienį, atidaryta Vilniaus rajone esanti „IKI Bendoriai“ parduotuvė, adresu Senasis Ukmergės kl. 8, Avižieniai. Trečiadienį Klaipėdoje atidaryta parduotuvė „IKI Gausa“, adresu Šaulių g. 11, o ketvirtadienį – Kretingos rajone įsikūrusi „IKI Salantai“, adresu Žemaitės g. 2a, Salantai. Investicijos į trijų parduotuvių atnaujinimą siekia daugiau nei 3,3 mln. Eur.

„Siekiame būti kuo arčiau savo pirkėjų ir norime, kad jie galėtų patogiai apsipirkti netoli namų. Geresnei apsipirkimo patirčiai užtikrinti nuolat investuojame į parduotuvių atnaujinimą. Visų trijų parduotuvių dydį ir asortimentą suformavome atsižvelgdami į vietos gyventojų poreikius. Parduotuvėse taip pat įdiegėme šiuolaikiškus technologinius sprendimus“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Atnaujintoje net 1 283 kv. m prekybinio ploto „IKI Bendoriai“ parduotuvėje išplėsti vietoje kepamos duonos ir bandelių, vaisių ir daržovių skyriai. Taip pat siūlomas didelis šviežių produktų pasirinkimas, pirkėjai čia ras ir gausų žuvies ant ledo bei mėsos asortimentą. Šioje parduotuvėje įrengtos 6 „IKI Bitutė“ kasos ir 4 įprastos kasos. Pirkėjams ji atvira kasdien nuo 8:00 val. iki 22 val. Investicijos į parduotuvę siekia 1, 49 mln. Eur.

Trečiadienį atidarytoje 1 235  kv. m. ploto parduotuvėje Klaipėdoje pirkėjų patogumui įrengti šviesesni ir patogesni skyriai. Išplėstas vaisių ir daržovių skyrius, šviežios žuvies ant ledo, mėsos skyrius. Šviežumą vertinantys pirkėjai čia galės įsigyti karštų mėsos gaminių ir vietoje kepamos duonos bei bandelių. Šioje parduotuvėje taip pat padidintas „IKI Bitutė“ savitarnos kasų skaičius – iš viso dabar pirkėjų patogumui jų įrengta 9. Be to, veikia ir 4 paprastos kasos. Parduotuvė veikia nuo 7:30 val. iki 22 val. Jos atnaujinimui skirta net 1,38 mln. Eur.

Ketvirtadienį Kretingos rajone atidarytos parduotuvės „IKI Salantai“ plotas užima 271 kv. m, čia įrengti erdvesni ir šviesesni skyriai, įrengtos 2 „IKI Bitutė“ kasos bei 1 įprasta kasa. Investicijos į šią parduotuvę siekia 484,2 tūkst. eurų.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę, paženklintą „Iki“ prekės ženklu. Ji pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse.Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą