Gamta ir gyvūnai

Ieškoma naujo Statybos sektoriaus vystymo agentūros vadovo

Paskelbtas konkursas Statybos sektoriaus vystymo agentūros (SSVA) direktoriaus pareigoms užimti. Kandidatai prašymus ir dokumentus gali pateikti iki liepos 23 d.

SSVA misija – skatinti inovacijas ir pažangą statybų sektoriuje, vystyti Lietuvos erdvinės informacijos infrastruktūros priemones ir geoportalą, kelti statybos sektoriaus dalyvių kompetencijas. Įstaigos veiklos sritys apima statybos ir būsto plėtros procesus, Lietuvos erdvinės informacijos infrastruktūros tobulinimą, valstybinio georeferencinio pagrindo ir kitų valstybinių erdvinių duomenų vystymą, el. paslaugų kūrimą ir aptarnavimą, teritorijų planavimo priežiūrą ir stebėseną, statinio informacinio modeliavimo priemonių taikymą statant, projektuojant ir eksploatuojant viešojo sektoriaus statinius.

„Jeigu turite idėjų, kaip skatinti statybos sektoriaus pažangą, plačiau taikyti erdvinius duomenis  – dalyvaukite viešosios įstaigos Statybos sektoriaus vystymo agentūros vadovo konkurse. SSVA reikia vadovo, kuris galėtų pasiūlyti kūrybingus, inovatyvius sprendimus statybų sektoriui, sutelktų jo dalyvius ir erdvinių duomenų naudotojus bendroms iniciatyvoms, puikiai mokėtų taikyti naujus darbo metodus ir inovatyvias technologijas. Jeigu turite šių savybių – drąsiai pretenduokite ir tapkite mūsų kolega“, – sako aplinkos ministras Simonas Gentvilas.

Tikimasi, kad naujasis SSVA direktorius sieks, kad būtų plačiau taikomos statinio informacinio modeliavimo, duomenų integravimo ir erdvinės analitikos bei kitos pažangios priemonės, svarbios ne tik statybos, bet ir daugeliui kitų sričių, didins Lietuvos erdvinės informacijos portalo (LEIP) paslaugų pritaikomumą viešojo administravimo ir verslo IT sprendimams.

Kandidatams į šias pareigas keliami tikslai kelti statybos dalyvių veiklos kokybę, siekti, kad SSVA išlaikytų lyderystę ir stiprintų kompetenciją erdvinės informacijos sklaidoje, taptų patikimu metodinės pagalbos ir urbanistikos konsultacijų centru, užtikrinti, kad SSVA teikiamos paslaugos būtų kokybiškos, prieinamos ir patogios, vystyti SSVA tvarkomas informacines sistemas, didinant jų prieinamumą ir funkcionalumą,

Būsimasis SSVA vadovas turės vystyti strategines agentūros veiklos kryptis, stiprinti kompetencijas, skaidriai teikti paslaugas, modernizuoti veiklą bei diegti inovacijas, kurios padidintų įstaigos efektyvumą ir gerintų paslaugų kokybę. Taip pat kurti stiprią organizacinę kultūrą ir atvirą, aiškią, viešą veiklą, užtikrinančią aukščiausius standartus ir profesionalumą.

SSVA vadovas skiriamas 5 metų kadencijai su galimybe ją pratęsti dar 5 metams. Siūlomas atlyginimas – nuo 5891 iki 7105 Eur neatskaičius mokesčių.

Išsamesnį konkurso aprašymą galite rasti čia.

Kandidatų prašymai dalyvauti konkurse priimami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą iki liepos 23 d. Pretendentų atitiktis nepriekaištingos reputacijos, bendriesiems ir specialiesiems reikalavimams bus vertinama iki liepos 30 d. Pretendentų vertinimas komisijoje numatytas rugpjūčio pradžioje.

 

Pranešimą paskelbė: Giedrė Budvytienė, LR aplinkos ministerija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą