Laisvalaikis

Į Lietuvą žengia išskirtinių dėklų telefonams gamintojas

Įmonė „Mobilfox“, garsėjanti itin patvariais ir saugiais dėklais išmaniesiems įrenginiams, paskelbė apie savo plėtros planus. 2016 m. ją įkūrė Kevinas Dilleris, kuriam tuo metu tebuvo tik 15 metų. Įmonė, veiklą vykdanti 11-oje šalių, daliai europiečių jau spėjo tapti kokybiško produkto garantu. Kovo pabaigoje žengianti į Lietuvą, įmonė ne tik žada itin platų smūgiams atsparių dėklų pasirinkimą – pirkėjų lauks nuolaidos bei išskirtinė klientų aptarnavimo kokybė. 

„Mobilfox“ yra nuolat auganti ir vis dar labai naujovių ištroškusi komanda. Džiaugiamės, jog plėtros pradžiai į Baltijos šalis pasirinkome būtent Lietuvą. Skirsime daug jėgų tam, jog lietuviams suteiktume ne tik patį geriausią produktą, bet ir aukščiausio lygio aptarnavimo servisą – daliai savo gaminių netgi teikiame viso gyvenimo garantiją, tad į kokybę žiūrime itin rimtai“, – kalba įmonės įkūrėjas Kevinas Dilleris.

Pro-Shock apsauga

„Mobilfox“ savo vardą jau spėjo užsitarnauti dėl to, jog gamina itin patvarius, smūgiams atsparius dėklus. Įmonės pasididžiavimas bei jos flagship dėklas „Pro-Shock“, nuo 2021 m. lapkričio gaminamas Kaposvár mieste Vengrijoje, yra unikalus rinkoje – „Mobilfox“ naudoja kruopščiai išdirbtą „Drop X2“ technologiją. Ši medžiaga dedama prie korpuso kampų, jos tikslas – sugerti smūgius.

Korpuso mygtukai ir kampai gali būti keičiami, todėl dėklą lengvai galima personalizuoti, padaryti visiškai unikaliu. Dėl papildomos apsaugos dėklai pagaminti taip, jog įrenginiui nukritus, telefono ekranas niekada neliečia žemės. Papildomas pranašumas yra tai, kad nugarėlė pagaminta iš naujos medžiagos, kuri yra visiškai atspari įbrėžimams. Negana to, plastikinis korpuso rėmas yra pilnai perdirbamas, o būtent „Pro-Shock“ dėklui suteikiama viso gyvenimo garantija.

Įkūrė dar mokykloje 

„Mobilfox“ įkūręs Kevinas Dilleris, dar besimokydamas mokykloje, dėklais iš pradžių prekiavo namuose, o po metų atidarė savo pirmąją, nedidelę parduotuvėlę. Tais pačiais metais jis pradėjo gaminti nestandartinius, personalizuotus telefono dėklus.

„Mobilfox“ sparčiai augo, ir 2018 metais Kevinas atidarė parduotuvę Vengrijos sostinėje, Budapešte, netrukus įkūrė ir biurą. 2019 m. prekybai internetu įgavus pagreitį, Kevinas su komanda nuo nulio pradėjo kurti „Full-Shock“ dėklą. Tais pačiais metais įmonė taip pat įžengė į Slovakijos ir Čekijos rinkas.

2020 metais įmonė įžengė į dar 4 naujas rinkas – Lenkiją, Rumuniją, Slovėniją ir Kroatiją. 2021 m. „Mobilfox“ dalį savo gamybos perkėlė į Vengrijos miestą Kaposvárą, investuodama 2,5 mln. eurų. Anksčiau dėklai buvo importuojami, o spausdinimas buvo atliekamas jų pačių gamykloje Budapešte. Tad šiuo metu visa produkcija, įskaitant žaliavas, nuo pradžios iki pabaigos gaminama ES. Gamyklos pajėgumas yra 1000 dėklų per valandą. 

Atidarę šią gamyklą, bendrovė anglies dvideginio emisiją sumažino 46 procentais. Šiuo metu įmonė prekiauja 11-oje šalių: Vengrijoje, Slovakijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Slovėnijoje, Kroatijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Bulgarijoje ir Graikijoje. Įmonės apyvarta 2021 metais siekė apie 8,6 mln. EUR. Darbuotojų skaičius yra apie 100.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Drėmaitė, UAB Headline agency

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą