Sportas

Į Europos futbolo čempionatą išvyko „Lidl“ vaikų komanda: lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse į aikštę išlydės Europos futbolininkus

„Lidl“, oficialus 2024 metų UEFA Europos futbolo čempionato Vokietijoje partneris, iš Vilniaus oro uosto į Vokietiją išlydėjo „Lidl“ vaikų komandą“. Pirmą kartą net 11 vaikų iš Lietuvos turi istorinę galimybę į aikštę lydėti vienus geriausių Europos futbolininkų. Jie kartu pasirodys liepos 6 dieną ketvirtfinalio rungtynėse Berlyno olimpiniame stadione, kur susitiks Nyderlandų ir Turkijos komandos, rašoma „Lidl“ pranešime žiniasklaidai.

Anglija, Vokietija, Portugalija, Turkija – tokius savo favoritus UEFA EURO 2024 čempionate įvardija Vilniaus oro uoste susirinkę vaikai. Puikiai nusiteikę gyvenimo nuotykiui, kartu su savo tėvais ir globėjais, šiandien jie turėjo galimybę ne tik artimiau susipažinti tarpusavyje, bet ir pasisemti futbolo energijos. Vaikai į „Lidl“ vaikų komandą“ buvo atrinkti specialaus žaidimo metu, kur tėvai ar globėjai per mobiliąją „Lidl Plus“ programėlę galėjo registruoti savo vaikus nuo 6 iki 10 metų, nepriklausomai nuo jų lyties, kilmės, fizinių ar protinių gebėjimų.

Atrinkti vaikai ne tik lydės futbolininkus tūkstančių futbolo gerbėjų akivaizdoje, bet kelionėje Berlyne jų lauks papildoma, turininga programa, kupina smagių ir įsimintinų įspūdžių. „Lidl“ padengė visas kelionės į Vokietiją išlaidas tiek vaikams, tiek paraišką pateikusiems tėvams ar globėjams.

„Futbolas yra neatsiejamas nuo mano gyvenimo, pat žaidžiau futbolą, dabar treniruoju Klaipėdos „Neptūno“ komandą. Futbolą nuo penkerių metų žaidžia ir mano sūnus Markas, kuriam šiandien, išvykstant į Berlyną, kaip tik sueina 9-eri metai. Kai sužinojome, kad laimėjome šiame žaidime, nepatikėjau nei aš, nei sūnus, bet mums kaip tikriems futbolo fanams čia – ypatinga dovana“, – sako Valdas Trakys. Jo sūnus yra vienas iš 11 laimingųjų, kurie žengs į UEFA EURO 2024 čempionato aikštę.

„Į žaidimą mus su sūnumi užregistravo žmona, todėl visų pirma esame dėkingi jai. Galiu pajuokauti, kad ši kelionė man bus kaip atpildas už visą laiką, kurį skiriu sūnaus futbolo treniruotėms ir varžyboms. Tėvams tenka nemažai darbo, padedant ugdyti mažuosius futbolininkus“, – dalinasi Slavomir Levkovič, kuris su sūnumi Norbertu irgi nekantrauja gyvai pamatyti UEFA EURO 2024 ketvirtfinalį.

Tarp atrinktų vaikų yra ir daugiau berniukų ir mergaičių, kurie patys aktyviai žaidžia futbolą ir skiria tam savo laisvalaikį, ir tų, kurie dar tik pradeda pažintį su šia sporto šaka.

„Džiaugiamės, kad bendradarbiavimas su UEFA mums leido savo klientams ir darbuotojams pasiūlyti šią išskirtinę galimybę prisijungti prie „Lidl“ vaikų komandos“. Neabejojame, kad šie 11 vaikų iš Lietuvos šią patirtį atsimins visą gyvenimą. Smagus sutapimas, kad tai nutiks ir ypatingą dieną Lietuvai – liepos 6-ąją. Futbolo ir čempionato dvasia puikiai atspindi ir mūsų filosofiją – kartu su savo klientais jaučiamės esantys vienoje komandoje, todėl nuolat dirbame, kad jiems galėtume pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės asortimentą bei šviežiausius vaisius bei daržoves“, – sako „Lidl Lietuva“ Pirkimų tarnybos vadovė, valdybos narė Ilona Čiužienė.

Anot jos,šviežumo linija yra ne atsitiktinė, nes šiame Europos futbolo čempionate „Lidl” turi ir kitą svarbią misiją –yra šviežumo partneris. „Tiek čempionato metu, tiek ir jam pasibaigus „Lidl“ kviečia atkreipti dėmesį į sveiką mitybą bei ragina rinktis šviežius produktus – vaisius, daržoves, kitus žalumynus, kurie neabejotinai prisideda prie mūsų geresnės savijautos ir galimybių mėgautis mėgstama sporto šaka ar kitomis veiklomis. Ir ateityje tęsime panašius projektus bei netrukus pristatysime bendradarbiavimo projektą su Vilniaus miesto savivaldybe, kur drauge skatinsime maitintis sveikiau bei įtraukti į mitybą daugiau vaisių ir daržovių“, – pažymi I. Čiužienė.

Galimybė prisidėti prie „Lidl“ vaikų komandos“ ne vienintelė dovana Lietuvos futbolo gerbėjams – pirkėjai mobiliojoje programėlėje „Lidl Plus“ taip pat turėjo galimybę laimėti bilietus į UEFA EURO 2024 čempionato rungtynes ir jas stebėti gyvai. Kartu su „Lidl“ taip pat visi kviečiami mėgautis futbolo švente ir nuotaika ne tik savo namuose su šeima ir draugais, bet ir specialiose „Lidl“ sirgalių zonose keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 74 „Lidl“ parduotuvėse 28-iuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje, Gargžduose ir Molėtuose.

Lietuvos vaikai ant Europos futbolo čempionato vejos kartu su futbolininkais žengs liepos 6 dieną. Rungtynes tiesiogiai stebėti bus galima per TV6 televiziją nuo 21.40 val.

Pranešimą paskelbė: Saulė Bužinskaitė, UAB „Bosanova”

Į Europos futbolo čempionatą išvyko „Lidl“ vaikų komanda: lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse į aikštę išlydės Europos futbolininkus


Į Europos futbolo čempionatą išvyko „Lidl“ vaikų komanda: lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse į aikštę išlydės Europos futbolininkus


Į Europos futbolo čempionatą išvyko „Lidl“ vaikų komanda: lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse į aikštę išlydės Europos futbolininkus

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą