Sportas

Kaune iki šių metų pabaigos iškils beveik 8 mln. eurų vertės teniso aikštynas

Šiaurinėje Kauno dalyje iki šių metų pabaigos turėtų būti užbaigtas modernus beveik 8 mln. eurų vertės teniso aikštynas „Tennis Space“. Kompleksą statanti bendrovė „Islandijos9“ iš Medicinos banko gavo paskutinę, beveik 3,3 mln. eurų finansavimo dalį, kuri bus panaudota naujiems teniso ir padelio teniso kortams, naujam sporto klubui bei kitai infrastruktūrai įrengti.

Susitarimą dėl paskutinio komplekso etapo finansavimo paskolos Medicinos bankas ir bendrovė „Islandijos9“ pasirašė 2022 m. kovo 9 d.

„Tai bus penktasis ir paskutinis suplanuotas teniso komplekso plėtros etapas, kurį ketiname užbaigti, kaip ir planavome – iki šių metų pabaigos. Karas Ukrainoje gali lemti tam tikrus atotrūkius nuo suplanuoto grafiko, nes ši tragiška katastrofa neabejotinai atsispindės logistikos grandinėse, statybos medžiagų pasiūloje ir bendrai – infliacijoje. Tačiau pagrindinį savo tikslą tikrai pasieksime, neabejoju tuo“, – sako bendrovės „Islandijos9“ vadovas Mažvydas Beiga.

Numatoma, kad penktasis komplekso plėtros etapas apims 2,5 tūkst. kvadratinių metrų plotą, iš kurio 1 tūkst. teks naujiems vidaus padelio teniso kortams, 400 kvadratinių metrų – sporto klubui. Paplūdimio teniso kortai bus paversti reprezentaciniu lauko teniso kortu, pastatytas dar vienas lauko padelio teniso kortas, planuojama įrengti kavinę, sporto prekių parduotuvę. Šią vasarą komplekso erdvės bus išplėstos iki 9-ių teniso ir 5-ių padelio teniso kortų.

Šiuo metu „Tennis Space“ komplekse veikia 3 teniso ir padelio kortai, nedidelis sporto klubas, užkandžių baras, kineziterapijos klinika.

Teniso kompleksas Kaune įkurtas logistiškai patrauklioje vietoje, netoli ypač intensyvaus ir svarbaus mazgo: magistralės Vilnius-Klaipėda ir magistralinio kelio Kaunas-Daugpilis sankirtos, kuria naudojasi ir gyvenantieji tankiai apgyvendintuose Kauno priemiesčiuose.

Medicinos banko Komercijos departamento direktoriaus Juliaus Ivaškos vertinimu, modernaus teniso komplekso sėkme Kaune nebuvo priežasčių abejoti.

„Modernūs specializuoti sporto kompleksai populiarėja dėl vis dar neužpildytos tokio tipo nišos Lietuvoje. Aktyvus gyvenimo būdas tampa kasdienybe, o pasirinkta sporto šaka norima užsiimti išties kokybiškai. Tenisas yra būtent tas sportas, kuris mūsų šalyje turi daug gerbėjų, todėl modernus sporto kompleksas logistiškai patrauklioje vietoje Kaune turi didelį potencialą, kuris su kiekvienu plėtros etapo atsiskleidžia vis geriau“, – sako J. Ivaška.

Teniso kompleksą plėtojančios įmonės vadovas tvirtina, kad jau veikiančių atskirų komplekso sporto erdvių užimtumas svyruoja nuo 80 iki 95 proc. Pasak M. Beigos, tai lemia ne tik kortai ir sporto klubas, bet ir laisvalaikio zonos, kuriose galima pailsėti, pabendrauti, užkąsti.

„Kaune trūko vietos, kurioje būtų galima ne tik sportuoti, bet ir pailsėti, įsigyti reikiamų priemonių. Savo įvairiapusiškumu esame išskirtiniai ir konkurencingi rinkoje“, – teigia M. Beiga.

Pranešimą paskelbė: Edgaras Batušan, UAB „Idea Prima”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą