Studijos - Karjera

Gyvybės mokslų centro studentai kviečia išbandyti save mokslininko amplua

Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro studentai kviečia visuomenę pasmalsauti, kas slypi už laboratorijos durų. Balandžio 13 ir 15 dienomis, vyks tradicinė visuomenei skirta programa, skirta iš arčiau supažindinti visuomenę su mokslu, jo svarba ir skatinti domėtis gyvybės mokslų inovacijomis. 

„Mokslinės laboratorijos, matomos filmuose, yra kur kas arčiau mūsų nei mes galėtume įsivaizduoti! Šiais metais visuomenės programos „Kas slypi už laboratorijos durų?” dalyviai atlikdami laboratorinį tyrimą taps detektyvais ir naudodamiesi DNR elektroforezės metodu iš daugelio DNR mėginių bandys identifikuoti tariamo žudiko DNR. Tai yra išties ypatinga galimybė išbandyti save mokslininko vaidmenyje ir smagiai praleisti laiką su draugais ar šeima“, – sako visuomenės programos organizatoriai.

Visuomenės programa yra tarptautinės gyvybės mokslų konferencijos „The COINS 2023“ dalis. Kasmet Gyvybės mokslų centro studentų organizuojama konferencija „The COINS“ skirta pristatyti Lietuvos ir Europos mokslininkų pasiekimus Lietuvos ir užsienio studentams. Šiais metais ji yra rengiama jau 17-ąjį kartą ir yra viena didžiausių tarptautinių gyvybės mokslų konferencijų Europoje.

Daugiau apie renginį: https://fb.me/e/15aVqJoM0  

Registracija NEMOKAMA (vietų skaičius ribotas): https://www.thecoins.eu/tickets  

Pranešimą paskelbė: Liudmila Januškevičienė, Vilniaus universitetas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą