Laisvalaikis

Gardžiausias pavasario projektas „Lidl grilio talentai“ grįžta: pildyti anketą ir tapkite dalyviu!

Praėjusiais metais tikru vasaros hitu tapęs bene gardžiausias TV3 projektas „Lidl grilio talentai“ grįžta! Gražiausios Lietuvos vietos, šviežias ir tik kokybiškas maistas bei galimybė visai Lietuvai parodyti savo grilio šedevrą ir pelnyti vertingus prizus – nepraleiskite progos tapti skaniausio pavasario projekto dalyviu.  

Kaip ir pernai, taip ir šiemet projektas visus grilio mėgėjus kvies išbandyti savo jėgas intriguojančioje kovoje. Kiekviena laida nukels į vis kitą Lietuvos kampelį, kur gamtos apsuptyje susitiks du dalyviai – užkietėjęs grilio mėgėjas ir puikiai žinomas šalies žmogus. Ar mėgėjui pavyks įveikti žvaigždę?! 

Dalyvių laukianti užduotis – ne iš lengvųjų. Kiekvieno grilio eksperto tikslas – ne tik parodyti savo meistriškumą, bet ir įtikinti tuo laidos vedėją, žinomą kulinarą Vytarą Radzevičių. Pastarasis laidose dalinsis vertingais savo patarimais, o paragavęs dalyvių patiekalų, kas kartą tars lemiamą žodį. Būtent V. Radzevičius nuspręs, kam dar reikia tobulėti, o kas ant grilio gamina be priekaištų ir yra vertas puikių prizų! 

Praėjusiais metais į šią gardžią kovą stojo daugybė žinomų žmonių. Tai – Mantas Stonkus ir Gelminė Glemžaitė, Mindaugas Stasiulis, Naglis Šulija, Martynas ir Kotryna Starkai, Mantas Bartuševičius, Saulius Urbonavičius-Samas, Mindaugas Rainys bei „Power Hit Radio“ rytinės laidos vedėjų duetas – Elena Karalienė ir Saulius Baniulis. 

Tačiau tikrai ne visuomet žvaigždžių gaminti patiekalai pranokdavo prisiekusių grilio mėgėjų kulinarinius šedevrus… Pastarieji nesiliovė stebinti, o Vytarui teko paragauti galybę gardžiausių jų vasaros patiekalų – nuo įvairiai ruoštų šašlykų, gurmaniškomis užtepėlėmis gardintų sumuštinių, saldžiarūgščių vištienos sparnelių, tikrą rokenrolą primenančių mėsainių, meksikietiškų ar gruziniškų užkandžių ir kitų ryškiausių skonių.

Turite kuo nustebinti? Grilio kovose jums nėra lygių? Esate tikri, kad gilinate geriau, nei tą daro žvaigždės? 

Pildykite anketą jau šiandien ir tapkite gardžiausio pavasario projekto dalyviais: www.tv3.lt/griliotalentai 

„Lidl grilio talentai“ – jau greitai!

 

Pranešimą paskelbė: Neringa Gudišauskaitė, UAB „Bosanova”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą