Technologijų naujienos

Fotografijos kursai – tiesa ir mitai

Besidomintys kursais žmonės nevengia paieškoti apie juos atsiliepimų ir tik tada nuspręsti, ar mokymai verti dėmesio. Tačiau čia galima susidurti ne tik su tiesomis, bet ir su mitais, kurie neturi nieko bendro su realybe. Pastaruoju metu populiarūs fotografijos kursai taip pat apipinti įvairiais gandais. Apžvelkime, kur tiesa, o kur melas.

  • Fotografijos kursai skirti tik norintiems tapti profesionalais. MITAS.

Tai, kad fotografijos kursai suteikia teorinių ir praktinių žinių dar nereiškia, kad juos baigęs žmogus taps profesionaliu fotografu. Žinoma, siekiantiems tokių tikslų, kursai gali būti puikiu  startu. Tačiau baimintis, kad kursų metu jausitės lyg balta varna neverta net tiems, kurie nei karto nelaikė fotoaparato rankose. Svarbiausia yra pasirinkti tinkamiausius kursus – pradedantiesiems, pažengusiems ar norintiems tapti profesionalais.

  • Fotografijos kursai gali vykti ir nuotoliniu būdu. TIESA.

Fotografijos kursai, vykstantys nuotolinių pamokų arba video įrašų formatu yra ne mažiau populiarūs nei gyvi užsiėmimai. Šis variantas ypač priimtinas tiems, kurie negali lankyti įprastų kursų dėl laiko stokos ar dominantys kursai vyksta kitame mieste.

  • Fotografijos kursus lankančiųjų grupę gali surinkti tik organizatoriai. MITAS.

Tokia praktika, kai norintys lankyti kursus turėjo vienintelę galimybę prisijungti prie organizatorių surinktos grupės ir prisitaikyti prie mokymų tvarkaraščio buvo įprasta prieš dešimtmetį. Tuo tarpu šiandien, prisitaikant prie klientų poreikių, fotografijos kursai gali būti organizuojami užsakovų sudarytai grupei, įmonėse darbuotojams ar individualiai vienam asmeniui.

  • Kursuose galima sužinoti tai, ko nerasite vadovėliuose. TIESA.

Kartais, jau turėdami pakankamai stiprų žinių bagažą, žmonės domisi  fotografijos kursais norėdami sužinoti subtilybes ir paslaptis, kurių nerandama vadovėliuose ar internete. Ir tai – visiškai teisingas žingsnis. Fotografijos kursai, vedami patyrusių profesionalų naudingi ne tik dėl teorinių ir praktinių žinių, bet ir patarimų, fotografijos gudrybių ir tik profesionalams žinomų paslapčių tiesiai iš jų lūpų.

  • Norint lankyti fotografijos kursus būtina turėti profesionalų fotoaparatą. MITAS.

Fotografijos kursus galima lankyti ne tik turint paprasčiausią fotoaparatą, bet netgi ir neturint jokio. Šiuo atveju fotografijos kursai suteikia ir papildomos naudos – pasinaudojus juose pateikiama informacija ir dėstytojų patarimais, žymiai lengviau išsirinkti kokybišką fotoaparatą.

Visiems, svarstantiems apie fotografijos ar bet kokius kitus kursus, galioja vienas patarimas – vadovaukitės ne gandais ar aplinkinių nuomonėmis, o posakiu, kad geriau vieną kartą pamatyti nei šimtą kartų išgirsti.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą