Sveikata

„FotoFinder“ pristato naujos kartos sistemas ankstyvam odos vėžio nustatymui

Itin automatizuota pažangi vaizdo sistema nustato naujus odos vėžio diagnostikos standartus „24-ajame pasauliniame dermatologijos kongrese“

„FotoFinder Systems GmbH“, viena didžiausių pasaulyje dermatologijos diagnostinio vizualizavimo sistemų gamintojų, pristato „Bodystudio ATBM master“. Pirmą kartą sistema leidžia naudoti viso kūno dermoskopiją, kuri yra tolesnė automatizuoto viso kūno skenavimo (angl. Automated Total Body Mapping (ATBM®)) technologijos plėtra. Sistemos esmė – pažangi sąveika tarp aparatūros, fotografavimo technologijos ir specialios programinės įrangos. „FotoFinder bodystudio ATBM master“ yra įvairiapusis: be odos vėžio diagnostikos platformos, prietaisas pasirinktinai siūlo modulius plaukų diagnostikai, estetikai ir psoriazės pacientų gydymui, naudojant „PASIscan“. Be to, „FotoFinder“ pirmauja integruodamas dirbtinį intelektą į ankstyvo odos vėžio nustatymo technologiją. Sistema pirmą kartą bus pristatyta ekspertams 2019 m. birželio 10–15 d. Milane „24-ajame pasauliniame dermatologijos kongrese“.

Naujos dimensijos „visos odos“ stebėjimas daug apgamų turintiems pacientams

„FotoFinder bodystudio ATBM master“ siūlo optimizuotą odos vėžio diagnostiką taikant viso kūno dermoskopijos formą. Itin didelės skiriamosios gebos (50 megapikselių), poliarizuotų ir specialiai apdorotų viso kūno nuotraukų (RAW formatu) pagalba odos pakitimų struktūrą gydytojas jau gali įvertinti remdamasis klinikiniu vaizdu.

Be to, aukštos kokybės vaizdo dermatoskopai suteikia dar gilesnę vizualinę kelionę į mažiausias odos ląstelių struktūras – padidinant jas iki 400 kartų. Nenuostabu, kad čia vartojamas terminas „Odos Google EarthTM“. Integruota visiškai automatizuota kūno nuskaitymo technologija identifikuoja esamus odos pakitimus iš viso kūno vaizdo, juos išdėsto pagal svarbą. Tai leidžia gydytojams identifikuoti tipinius apgamus ir pakitimus – vadinamuosius „bjauriuosius ančiukus“, kurie iš pirmo žvilgsnio skiriasi nuo kitų. Šiuolaikinės šifravimo technologijos ir naujas vartotojo administravimas taip pat užtikrina duomenų apsaugą atitinkantį darbą ir neskelbtinų pacientų duomenų apsaugą.

Ankstyva diagnozė išsaugo gyvybes

„FotoFinder“ yra dirbtinio intelekto pradininkas odos vėžio diagnostikos srityje. „FotoFinder bodystudio ATBM master“ pakartotinai naudoja galingą „FotoFinder AI“. Aukštos rizikos pacientams ankstyva piktybinių odos navikų diagnostika reiškia gyvybiškai svarbaus laiko laimėjimą“, – sako „FotoFinder“ valdybos narė Kathrin Niemela. – „Naujos „FotoFinder bodystudio ATBM master“ kartos dėka galima atlikti pilną, standartizuotą ir itin didelės skiriamosios gebos odos dokumentaciją du kartus greičiau nei naudojant ankstesnį modelį. Naujo darbo srauto dėka matomi nauji ir pakitę apgamai gali būti diagnozuoti kur kas greičiau ir tiksliau nei anksčiau, o tai ypač palengvina didelės rizikos pacientų valdymą.“

Dirbtinis intelektas ir žmogaus patirtis

Dirbtinio intelekto pagrindu veikianti ekspertų programinė įranga „Moleanalyzer pro“ padeda gydytojams analizuoti ir įvertinti odos pakitimus. Sistema pagrįsta vienu iš galingiausių gilaus mokymosi algoritmų, kurie iki šiol buvo įvertinti klinikiniuose tyrimuose. Heidelbergo universitetinėje ligoninėje atliktame tyrime „Žmogus prieš mašiną“* „FotoFinder“ algoritmas pasiekė įspūdingai gerų rezultatų dėl diagnostinio jautrumo ir specifiškumo, todėl diagnostici tikslumu gali konkuruoti su patyrusiais dermoskopijos ekspertais.

Kokybė – pagaminta Vokietijoje

Visos „FotoFinder“ sistemos yra gaminamos „FotoFinder“ gamykloje Bad Birnbache, Bavarijoje (Vokietijoje). „FotoFinder“ yra sertifikuota pagal DIN EN ISO 13485:2016 ir jau gavo keletą apdovanojimų už įmonės valdymą ir dizainą.

Sistemos paleidimas

„FotoFinder“ valdybos narė Kathrin Niemela demonstruos „FotoFinder bodystudio ATBM master“ „24-ajame pasauliniame dermatologijos kongrese“ nuo 2019 m. birželio 10 d. iki 15 d. prie G59 stendo (2 vartai) ir mielai atsakys į klausimus.

Daugiau informacijos apie gyvybių gelbėjimo vizualizavimo sistemą rasite čia: www.fotofinder.de

Apie „FotoFinder“

Tūkstančiai vartotojų daugiau nei 100 šalių jau naudojasi „FotoFinder“ sistemomis, kad anksti aptiktų odos vėžį naudojant „vaizdo dermoskopiją“ arba „viso kūno žemėlapį“.

„FotoFinder“ turi daugiau nei 25 metų patirtį kuriant odos vizualizavimo sistemas ir nustatė orientyrus, kurie dabar yra pramonės standartai. Nuomonės formuotojai visuose žemynuose vertina Bavarijos pažangiausias technologijas kovoje su odos vėžiu.

Šiuo metu „FotoFinder Systems GmbH“ dirba apie 65 žmonės. Gamybos vieta yra Bad Birnbache, Vokietijoje. Dukterinės įmonės Italijoje, Ispanijoje, Jungtinėje Karalystėje ir JAV bei pasaulinis partnerių tinklas padeda įmonei veikti pasauliniu mastu. „FotoFinder“ laimėjo Bavarijos eksporto apdovanojimą, „Red Dot Design Award“ apdovanojimą, ir buvo pagerbta kaip viena iš novatoriškiausių įmonių Žemutinėje Bavarijoje.

*Žmogus prieš mašiną: gilaus mokymosi konvoliucinio neuroninio tinklo skirto melanomos atpažinimui dermoskopu diagnostinis veikimas, palyginti su 58 dermatologais“, autorius H.A. Haenssle et al. Annals of Oncology. doi:10.1093/annonc/mdy166 

Čia paminėtų faktinių bendrovių ir produktų pavadinimai gali būti atitinkamų jų savininkų prekių ženklai.

Pranešimą paskelbė: Laura Gabrilavičiūtė, Nova media

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą