Technologijų naujienos

Fintech įmonės „Bankera“ ir „SpectroCoin“ plečiasi: įdarbins per 50 specialistų Lietuvoje

Lietuvių įkurtos finansinių technologijų įmonės – kriptovaliutų keitykla „SpectroCoin“ ir technologijų centras „Bankera“ – šiuo metu vysto naujus produktus ir stiprina technologijų kūrimo bei plėtros, o taip pat ir atitikties komandas. Abi bendrovės, Vilniuje ir Kaune, pasiruošusios pasamdyti daugiau nei 50 aukščiausios kompetencijos specialistų. 

„SpectroCoin“ ir „Bankera“ šiuo metu rinkoje ieško ne tik programuotojų, bet ir patyrusių finansininkų bei finansų analitikų, pinigų plovimo prevencijos specialistų, dizainerių bei klientų aptarnavimo specialistų. Finansinių technologijų įmonėms plečiant veiklą, šiuo metu formuojamos atskiros komandos. Todėl vadovaujamoms pareigybėms užimti taip pat norima samdyti verslo vystymo, rizikų valdymo, rinkodaros, personalo bei finansų vadovus.

„Vykdydami plėtrą, siekiame prisidėti prie Lietuvos fintech sektoriaus konkurencingumo stiprinimo tarptautiniu mastu. Todėl būtent Lietuvoje įsteigtose įmonėse norime sutelkti pagrindines kompetencijas ir talentus, kurie kurtų inovacijas bei vystytų naujus produktus ir paslaugas. Fintech sektoriuje išsiskiriame tuo, kad siekiame pritraukti aukštos kvalifikacijos technologijų, teisės, finansų bei kitų sričių specialistus, kurie ne tik prisidėtų prie sklandžios verslo ir paslaugų plėtros, bet ir naujų idėjų kūrimo”, – teigia vienas iš „Bankeros“ ir „SpectroCoin“ steigėjų Vytautas Karalevičius.

Tiek „SpectroCoin“, tiek „Bankera“ naujus darbuotojus yra pasiruošusi samdyti Vilniuje ir Kaune. Šiuo metu pirmenybė teikiama JAVA, GO, PHP taip pat blockchain programuotojams, mobiliųjų iOS ir Android aplikacijų, SEO specialistams bei finansų analitikams. Jie įsijungtų į šiuo metu vykstantį naujų finansinių produktų bei paslaugų kūrimą ir vystymą abiejose bendrovėse.

Anot V. Karalevičiaus, šiuo metu technologijų centras „Bankera“ plėtoja naujus finansinių paslaugų produktus tarptautinei rinkai. Tuo tarpu kriptovaliutų keitykla „SpectroCoin“, turint beveik 1 mln. klientų visame pasaulyje, ruošiasi sektoriaus reguliavimo reformos įgyvendinimui bei tobulina šiuo metu teikiamas paslaugas. Reaguodamos į artėjančius pokyčius, įmonės planuoja stiprinti atitikties komandas ir ketina samdyti pinigų plovimo prevencijos specialistus, kurie užtikrintų neteisėtų veikų identifikavimą ir atitinkamų priemonių įgyvendinimą. 

Kriptovaliutų keitykla „SpectroCoin“ veiklą vykdo nuo 2013 metų ir šiuo metu turi daugiau nei beveik 1 mln. klientų visame pasaulyje. Technologijų centras „Bankera“ Lietuvoje veiklą vykdo nuo 2017 metų. Pagrindinė centro paskirtis – naujų skaitmeninių atsiskaitymo paslaugų bei produktų kūrimas. Fintech įmonės yra įkurtos ir valdomos lietuvių verslininkų Vytauto Karalevičiaus, Manto Mockevičiaus ir Justo Dobiliausko, jose šiuo metu dirba daugiau nei 100 žmonių.

Ieškomų pareigybių aprašymus galima rasti čia:

https://careers.spectrocoin.com

https://careers.bankera.com/

Pranešimą paskelbė: Paulius Stonis, UAB BANKERA

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą