Sveikata

„Eurovaistinė“ pristato ilgalaikę grožio ir sveikatos programą

Įvertinusi klientų atsiliepimus apie vaistinėse atliekamas nemokamas grožio paslaugas, visuomenės susidomėjimą maisto papildais skirtais grožiui ir kosmetikos vaistinėse įsigijimo aktyvumą, vaistinių tinklas „Eurovaistinės“ pristato ilgalaikę grožio ir sveikatos programą. Jos siekis pristatyti, kaip svarbu siekiant sveiko grožio skirti dėmesį tiek išorei, tiek vidui. Programa apims individualų konsultavimą, nuotolinius mokymus ir tęstinę profesionalų pagalbą.

„Rūpindamiesi grožiu klientai teiraujasi, kaip užtikrinti sveiką grožį, kokius vitaminus ir mikroelementus vartoti, kokią kosmetiką pasirinkti, kad jaustųsi visapusiškai gerai. Būtent tai ir siekiame priminti“, – programos idėją pristato „Eurovaistinės“ grožio vaistinių vadovė Aušra Vareikienė.

Pasak jos, dėmesingos konsultacijos, vaistinėse atliekami tyrimai padeda atrasti asmeniškai kiekvienam klientui tinkamus produktus. „Rūpindamiesi grožiu žvelgiame kompleksiškai – svarbios ne tik iš išorės grožį puoselėjančios priemonės, bet ir dėmesys iš vidaus. Esame tie, kurie gali pasiūlyti sprendimus skirtingiems klientams ir padėti jiems savo grožiu rūpintis visapusiškai“, – sako A. Vareikienė.

Viena iš programos dalyvių, vaistininkė Miglė Kazakevičienė sako, kad grožis pirmiausiai prasideda nuo vidinės ramybės, svarbu vengti streso ir įtampos, antraip ir efektyviausios priemonės gali neturėti pastebimo poveikio.

Farmacininkė pastebi, kad į grožio problemas reikėtų žvelgti kompleksiškai, pavyzdžiui, plaukų slinkimo gali nepavykti įveikti naudojant tik tam skirtą šampūną, kartais priežastis gali būti geležies trūkumas.

Grožiui taip pat labai svarbūs ir antioksidantai – cinkas, selenas, vitaminai A, C, E, B grupė. Kovojant su senėjimo procesais svarbu ir kolageno turintys preparatai. Vaistininkė paaiškina, kad jie dalyvauja struktūrinio audinio stangrinime, atstatymo procesuose, visa tai svarbu puoselėjant odos grožį, dantenų, ragenos sveikatą.

„Eurovaistinės“ komunikacijos vadovė Laura Bielskė sako, kad su „360 grožio programa“ geriausia susipažinti vaistinėje. „Mūsų požiūris į visapusišką grožį geriausiai atsiskleidžia apsilankius vaistinėje. Čia turime keturių skirtingų rūšių tyrimus, vaistinėse galite pasikonsultuoti ne tik su „Eurovaistinės“ specialistais, bet ir įvairių prekių ženklų atstovais. Klientai vertina mūsų paslaugas dar ir dėl to, kad išmėginti naują produktą gali ir namuose, gaudami mėginukų“, – sako bendrovės komunikacijos vadovė.

Rugsėjo 9–12 dienomis „Eurovaistinėse“, esančiose prekybos centre „Akropolis“, vyksta Grožio dienos.

Pranešimą paskelbė: Laura Bielskė, Eurovaistinė, UAB

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą