Namai

„Eriadas“ stato dar šešis naujus gyvenamuosius namus Lazdynėliuose: investicijos į projektą viršys 21 mln. eurų

Nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eriadas“ tęsia naujo gyvenamųjų namų kvartalo „Aitvarų namai“ statybas populiariame Vilniaus Lazdynėlių mikrorajone. Ketvirtojo ir penktojo etapo metu „Eriadas“ Lazdynėliuose pastatys dar šešis gyvenamuosius namus, kuriuose iš viso pirkėjams bus pasiūlyti 302 nauji butai. 76 butų prekyba jau yra prasidėjusi.

„Jau 5 metus sėkmingai plėtojamas naujų gyvenamųjų namų kvartalas Lazdynėliuose yra puikus pasirinkimas jaunoms šeimoms ir žmonėms, ieškantiems pusiausvyros tarp miesto privalumų ir gamtos. Lazdynėliai mėgstami dėl išvystytos infrastruktūros, patogaus susisiekimo bei gamtos artumo, nes mikrorajoną supa miškai ir Neries upė. Iš mūsų plėtojamų projektų „Aitvarų namai“ išsiskiria tuo, kad čia būsto dažniausiai ieškoma ne investicijai, o sau“, – komentuoja UAB „Eriadas“ vadovė Vita Žutautaitė.

Per tris ankstesnius „Aitvarų namų“ etapus buvo pastatyti 7 daugiabučiai gyvenamieji namai, kuriuose jau gyvena 392 šeimos. Tarp pirkėjų minimų kvartalo privalumų yra patogi vieta mieste, kvartalo vientisumas ir išbaigtumas.

Iš viso į „Aitvarų namų“ statybas „Eriadas“ planuoja investuoti 21 mln. 225 tūkst. eurų. Kvartalo statybas planuojama baigti 2024 metų pirmąjį ketvirtį.

Apie UAB „Eriadas“

UAB „Eriadas“ yra nekilnojamojo turto plėtros įmonė, sėkmingai vystanti įvairių erdvių projektus nuo 2003 metų ir sukaupusi didelę patirtį nekilnojamojo turto plėtojimo, statybų valdymo bei techninės priežiūros srityse. UAB „Eriadas“ yra viena iš didžiausių nekilnojamojo turto vystytojų Lietuvoje ir pirmaujanti statybos valdymo įmonė Vakarų Lietuvoje.

Pranešimą paskelbė: Daiva Selickaitė, Agentūra 1323 (UAB Trylika-dvidešimt trys)

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą