Namai

ERGO pardavė savo centrinio biuro pastatą Vilniuje: jį įsigijo „Eriadas“

Draudimo bendrovė ERGO pardavė savo centrinio biuro pastatą Vilniuje, Geležinio Vilko gatvėje. Daugiau kaip 6600 kvadratinių metrų ploto pastatą įsigijo nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eriadas“ kartu su uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicine bendrove „DIFF Develop“.

Draudimo bendrovę ERGO sandoryje konsultavo nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė „Colliers International Advisors“, sandorio vertė šalių sutarimu neatskleidžiama. ERGO vadovas Tadas Dovbyšas sako, kad sprendimas parduoti pastatą buvo priimtas ir dėl strateginių, ir dėl praktinių priežasčių.

„Šio pastato pardavimas yra vienas iš įmonės suplanuotų strateginių žingsnių. Čia esame įsikūrę jau ne vieną dešimtmetį, tad natūralu, kad per tą laiką pasikeitė mūsų poreikiai, nuolat augame, tad ėmėme dairytis naujų patalpų. Esame atsakinga įmonė – daug dėmesio skiriame darbuotojų gerovei, siekiame jiems užtikrinti geriausias darbo sąlygas, be to, mums svarbu ir tvarumas – norime suvartoti mažiau energijos, būti klimatui draugiška įmone. Dėl šių priežasčių ieškosime modernesnių patalpų, o kol kas liksime senosiose, kurias nuomosimės iš naujųjų savininkų. Vilkpedės rajonas mums gerai pažįstamas, tad neatmetame galimybės ateityje būtent šioje lokacijoje ieškoti naujųjų patalpų“, – kalba T. Dovbyšas.

Buvusį ERGO pastatą įsigijo nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eriadas“, kuri projektą plėtos kartu su uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicine bendrove „DIFF Develop“. Sandorį iš dalies finansavo „Šiaulių bankas“. Pasak „Eriado“ direktorės Vitos Žutautaitės, naujai įsigytame objekte, kuris yra atgimstančiame Vilkpėdės rajone, įmonė įžvelgia didelį potencialą.

„Artimiausiais metais Vilkpėdėje suplanuota didelė transformacija iš pramoninio rajono į komercinį ir gyvenamąjį, dėl kurios ji turi galimybę tapti nauju verslo traukos centru. Šią Vilniaus dalį keičia ir sparčiai besivystančios teritorijos kitoje Neries pusėje, kur neseniai išaugo didelis biurų kompleksas bei planuojama plėtoti naujus gyvenamuosius kvartalus. Vietos patrauklumą didina ir tai, kad iš vienos pusės ji ribojasi su transporto mazgu, iš kurio lengvai pasiekiami visi Vilniaus rajonai, kiti didieji Lietuvos miestai ir oro uostas, iš kitos – su nauju daugiafunkciu kvartalu bei Vingio parku“, – kalba V. Žutautaitė.

Užbaigus sandorį, artimiausiu metu bus pradėti naujų komercinės bei administracinės paskirties pastatų pagal galiojančius teritorijos vystymo reglamentus projektavimo darbai.

Daugiau informacijos:

Jolanta Karpuškienė

ERGO Komunikacijos departamento vadovė Baltijos šalyse

El. paštas jolanta.karpuskiene@ergo.lt

Mob. +370616 09090

Pranešimą paskelbė: Paula Zlatkutė, UAB „INK agency“

ERGO pardavė savo centrinio biuro pastatą Vilniuje: jį įsigijo „Eriadas“

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą