Laisvalaikis

Ekspertai pataria į ką atkreipti dėmesį renkantis žaidimų monitorių

Ar esate profesionalus žaidėjas, ar jūsų vaizdo žaidimų stalas yra tiesiog atsipalaidavimas po ilgos dienos – vaizdo žaidimams tinkamas ekranas yra būtinybė. LG Electronics ekspertai atskleidžia, į ką atkreipti dėmesį renkantis naują monitorių.

Jei žaidimai yra dalis jūsų gyvenimo būdo, tai ne paslaptis, kad savo įgūdžius galite tobulinti tik tiek, kiek leidžia jūsų įranga. Tiems, kas nori lygiuotis į geriausius, reikia valdymo centro, galinčio maksimaliai padidinti greitį, pagerinti vaizdo kokybę ir bendrą našumą, o būtent dėl šių savybių „LG UltraGear“ atvyko į „League of Legends“ Europos čempionatą kaip oficialus 2022 ir 2023 m. sezonų žaidimo monitorių partneris.

Koks yra geras žaidimo monitorių atsako laikas?

Vaizdo žaidimuose svarbi kiekviena sekundė, todėl reikia rinktis monitorių, turintį ne tik aukštos kokybės ekraną, bet ir pakankamą galią sumažinti kadrų užlaikymą, kad būtų užtikrintas greitesnis atsakas ir viską lengvai suspėtumėte.

Kaip pasakytų bet kuris elektroninio sporto profesionalas, greitis yra labai svarbus didelio našumo žaidimų ekrano komponentas. Geriausi rinkoje esantys žaidimo monitoriai žada 1ms atsako greitį.1 O trumpesnis atsako laikas reiškia geresnę statistiką, kad ir kokie būtų žaidimo iššūkiai. Taip yra todėl, kad vaizdo plokštė gali veikti tik tokiu greičiu, kokiu leidžia monitorius, o tai reiškia, kad vaizdo kokybė ir greitis neatsiejami.

„LG UltraGear“ žaidimo monitoriai taip pat gali užtikrinti žaibišką 165 Hz pasikartojimo dažnį arba 180 Hz spartinimo dažnį.2 Iki minimumo sumažinus ekrano užtemimus ir trūkčiojimą, galėsite lengvai reaguoti į greitai judančius taikinius. Be to, funkcija „Dynamic Action Sync“ dar labiau sumažina įvesties vėlavimą, kad svarbiausiais momentais veiktumėte realiuoju laiku.3

Kas svarbiau – atnaujinimo dažnis ar atsako laikas?

Žaidimo monitoriaus atsako laikas – tai laikas, per kurį pikselis pakeičia spalvą. Didesnė atsako sparta užtikrina sklandesnį judėjimą, sumažina monitoriaus mirgėjimą, ir per tą patį laiką žaidėjo akis pasiekia daugiau informacijos. Atnaujinimo dažnis reiškia, kiek kartų per sekundę monitorius gali atnaujinti vaizdą ekrane.

„UltraGear“ yra inovatyvus „4K Nano IPS“ žaidimų ekranas su 144 Hz atnaujinimo dažniu, todėl „UltraGear“ monitoriai, turintys „Gray-to-Gray“ 1 ms atsako laiką, gali suteikti jūsų žaidimui didelį pranašumą.4 O mūšio scenos yra tikroviškos kaip niekada, nes ekranas palaiko 98% DCI-P3 spalvų gamos.5 Pasinerkite į epines komandų kovas ir susigrumkite su priešais neprarasdami nė akimirkos, naudodami monitorių, kuris kiekvieną sceną išryškins puikia vaizdo kokybe.

Kaip centrą fiksuojantis lygiavimas pagerina šaudymo tikslumą?

Kiekvienas šūvis svarbus, ypač jei jūsų yra mažuma, todėl verta rinktis monitorius su „Crosshair“ funkcija, kuri dėl centrą fiksuojančio reguliavimo padės geriau nusitaikyti. Naudodami šią naudingą funkciją iš karto pastebėsite statistikos skirtumus. Naudodami centrą fiksuojantį reguliavimą galite išvengti klaidų ir sutelkti dėmesį į kito judesio strategiją. Net ir naudojant išlenktus vaizdo žaidimų monitorius ar kelis ekranus, galimybė visada žinoti, kur yra žymeklis ar pelė, padės pagerinti rezultatą minimaliomis pastangomis.

1 www.gfinityesports.com/tech/what-is-a-good-response-time-for-a-gaming-monitor/

2 Norint įjungti 180 Hz spartinimą, reikalinga „DisplayPort 1.4“ palaikanti vaizdo plokštė.

3 „Įprastas“ reiškia, kad LG modelis nepalaiko DAS (Dynamic Action Sync) funkcijos.

4 LG modelis 27GN950. Reikalinga vaizdo plokštė, palaikanti DSC, kad būtų galima rodyti 4K 144 Hz. Kad atsako laikas būtų 1 ms, turi būti įjungtas „Faster Mode“ režimas.

5 DCI-P3: Įprasta: 98%, mažiausiai: 90%

Pranešimą paskelbė: Eglė Rudytė, UAB „Fabula ir partneriai”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą