Technologijų naujienos

„Edraudą“ įsigijo „Netrisk Group“

Lietuvių sukurtą draudimo paslaugų agregatorių „Edrauda.lt“ įsigijo vienas iš sparčiausiai augančių internetinio draudimo inovatorių Vidurio ir Rytų Europoje „Netrisk Group“. Palyginti, išsirinkti ir internetu įsigyti skirtingų draudikų paslaugas siūlanti lietuviška platforma jungiasi į sparčiai populiarėjančių regioninių draudimo agregatorių šeimą, kurią sudaro tokie vardai kaip „Netrisk.hu“, „Biztositas.hu“, „Klikpojisteni.cz“, „Porovnej24.cz“ ir „Netfinancie.sk“.

„Nuo pat įkūrimo 2009 metais kėlėme sau tikslą demokratizuoti šalies draudimo sektorių, kad žmonės, rinkdamiesi automobilio, būsto, kitas draudimo paslaugas, galėtų palyginti skirtingų bendrovių pasiūlymus“,- teigia „Edrauda.lt“ direktorė ir viena iš įkūrėjų Rima Kazlauskaitė: „Šiandien mes turime jau beveik 150 000 klientų, o tai reiškia, jog visuomenėje įsitvirtina patogesnio ir taupesnio draudimosi įpročiai.“ Pasak „Edrauda.lt“ bendraįkūrėjo ir valdybos nario Dainiaus Alkino, „Netrisk Group“ dėmesys yra didelis įvertinimas, o tarptautinės grupės patirtis bei investicijos užtikrins spartesnį bendrovės augimą bei leis pasiūlyti Lietuvos žmonėms papildomų inovacijų.

                            

„Netrisk Group“ korporatyvinės plėtros direktoriaus Dávid Kárpáti teigimu, lietuvių bendrovės įsigijimas atspindi bendrą strateginę grupės plėtros kryptį: „Stipri „Edraudos“ komanda bei jos pasiekimai Lietuvos rinkoje mums daro didelį įspūdį. Tikime, kad dalinimasis žiniomis ir ekspertize leis užtikrinti tolesnį tvarų augimą visame regione.“

Be Lietuvos, „Netrisk Group“ savo veiklą vykdo Vengrijoje, Čekijoje ir Slovakijoje. Grupė priklauso pasaulyje lyderiaujančiai privataus kapitalo bendrovei „TA Associates“ bei technologinių investicijų fondui „MCI EuroVentures“.

Kartu su „Edrauda.lt“ įsigijimu darbą grupėje pradeda ir naujasis „Netrisk Group“ vadovas Robert Sokolowski. Milžinišką patirtį draudimo sektoriuje sukaupęs R. Sokolowski žada dar labiau sustiprinti grupės lyderio pozicijas regione, toliau vienijant skirtingose šalyse pirmaujančius draudimo agregatorius bei išskirtinį dėmesį sutelkiant į vartotojo apsipirkimo patirtį renkantis, palyginant ir įsigyjant draudimo polisus internetu. 

Iki įvykstant sandoriui su tarptautine internetinio draudimo grupe, pagrindinė „Edrauda.lt“ akcininkė buvo uždaroji akcinė bendrovė „ME Investicija“, tarp kurios valdomų investicijų yra didžiausią nuosavų vilkikų parką Europoje valdanti „Girteka Logistics“ bei komercinio nekilnojamo turto vystytojas „SIRIN Development“.

Pranešimą paskelbė: – -, Black Florence

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą