Gamta ir gyvūnai

„Ecoservice“ automobilių parkui atnaujinti „Luminor“ suteikė 1,5 mln. eurų paskolą

Bankas „Luminor“ suteikė 1,5 mln. eurų paskolą komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų tvarkymo įmonei „Ecoservice“ automobilių parkui atnaujinti. Mažiau anglies dvideginio naudojančios ir labiau aplinką tausojančios šiukšliavežės bus naudojamos tvarkant Vilniaus, Šiaulių, Marijampolės, Mažeikių, Jurbarko, Šilalės ir Pagėgių atliekas.

„Sparčiai besikeičiančiame pasaulyje poreikis turėti švarią aplinką ir vartoti tvariai jau tampa būtinybe. Visuomenė nori prisidėti prie aplinkosaugos problemų sprendimo ir to reikalauja iš politikos, verslo lyderių. Todėl mes taip pat esame suinteresuoti investuoti į gamtą tausojančius sprendimus ir remti tuos, kurie atsakingai rūpinasi aplinkos tvarkymu ir jos išsaugojimu ateičiai. Džiaugiamės plėtodami bendradarbiavimą su ilgamečiu partneriu „Ecoservice“, kurie nuosekliai investuoja į moderniausias priemones, tuo prisidėdami prie mūsų šalies gerovės augimo“, – sako Jonas Urbonas, „Luminor“ banko verslo bankininkystės departamento Lietuvoje vadovas.

Iš viso „Ecoservice“ įsigijo 10 modernių „Scania“ šiukšliavežių, bendra pirkinio suma siekia 1,7 mln. eurų. Automobiliai atitinka itin griežtus Europos Sąjungos aplinkosauginio standarto „Euro 6“ reikalavimus, vieni jų aptarnaus įprastus, kiti – pusiau požeminius atliekų konteinerius. Tarp pirkinių – ir trijų sekcijų automobilis, kuris leidžia vienu metu surinkti skirtingas išrūšiuotas atliekas ir jų nesumaišo tarpusavyje. Visą „Ecoservice“ automobilių parką sudaro daugiau kaip 230 specializuotų transporto priemonių. Tai – vienas moderniausių tokių autoparkų visose Baltijos šalyse.

„Nuo pat įmonės įkūrimo „Ecoservice“ veikla susijusi su antrinių žaliavų surinkimu, rūšiavimu, paruošimu perdirbti bei saugiu kitų atliekų tvarkymu, todėl aplinkosauga išlieka esminis įmonės veiklos variklis. Šviečiame ir skatiname visuomenę prisidėti prie gamtos išteklių ir energijos tausojimo, teisingai rūšiuoti, mažinti į sąvartynus patenkančių atliekų kiekius ir neigiamą poveikį aplinkai. Kiekvieną dieną teikdami savo paslaugas orientuojamės į visas priemones kurti švarią aplinką žmonėms“, – sako „Ecoservice“  generalinis direktorius Saulius Budrevičius.

Apie „Luminor“:

„Luminor“ yra trečias pagal dydį finansinių paslaugų teikėjas Baltijos šalių bankininkystės rinkoje, 2020 m. birželio 30 dieną turėjęs 16 proc. indėlių ir 18 proc. paskolų rinkos dalis. 2500 „Luminor“ darbuotojai aptarnauja 900 000 klientų. 1 lygio kapitalo pakankamumo (CET1) koeficientas yra 22 proc., o akcinis kapitalas sudaro 1,6 mlrd. eurų.

Daugiau informacijos:

Indrė Baltrušaitienė

„Luminor“ komunikacijos vadovė

Tel.: +370 676 45334

El. p.: indre.baltrusaitiene@luminorgroup.com

Pranešimą paskelbė: Skaistė Barauskienė, UAB „Publicum”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą