Kino filmai

Dwayne’as Johnsonas po išankstinės savo naujo filmo „Džiumandži: kitas lygis“ peržiūros žada: sukūrėme gerą filmą!

2017-aisiais pasirodęs „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles“ uždirbo beveik milijardą dolerių, užėmė penktąją vietą tarp tų metų pelningiausių filmų ir 40-ąją vietą tarp visų laikų daugiausiai uždirbusių juostų. Todėl neturėtų stebinti faktas, jog jau gruodžio 6 dieną viso pasaulio kino teatruose (Lietuvoje – taip pat) pasirodo trečioji „Džiumandži“ filmų dalis „Džiumandži: kitas lygis“.

Neseniai pagrindinė jos žvaigždė ir vienas prodiuserių Dwayne’as Johnsonas-Uola gavo galimybę galutinį variantą pamatyti anksčiau ne tik už žiūrovus, bet ir kitus filme nusifilmavusius aktorius. Jam buvo surengtas specialus išankstinis nuotykių komedijos seansas: salėje sėdėjo ir naujausiu savo darbu romantiškai mėgavosi tik D. Johnsonas ir jo žmona Lauren Hashian. Pirmaisiais įspūdžiais filmų žvaigždė nusprendė pasidalinti su 162 milijonais jį socialiniame tinkle „Instagram“ sekančių gerbėjų.

„Gyvenimas yra triukšmingas. Gyvenimas įtemptas. Gera sėdėti tyliame bei tuščiame kino teatre su Lauren ir žiūrėti mūsų naują „Džiumandži: kitas lygis“. Po dviejų metų sunkaus darbo (prie to prisidėjo tūkstančiai žmonių), galų gale jis paruoštas. Sukūrėme gerą filmą. Nekantrauju, kada jūs su savo šeimos nariais jį pamatysite“, – prie nuotraukos, darytos tuštutėlėje kino salėje, parašė „Uolos“ pseudonimu geriau žinomas aktorius.

Įrašą galite rasti čia: https://www.instagram.com/p/B4xLbWtl4Nr/

D. Johnsonas yra tik vienas iš daugelio garsių aktorių, kuriuos išvysime juostoje „Džiumandži: kitas lygis“. Drauge su juo vaidino Danny DeVito, Danny Gloveris, Jackas Blackas, Kevinas Hartas, Karen Gillan, dainininkai Awkwafina bei Nickas Jonasas.

Režisierius Jake’as Kasdanas pasakojo, kad dėl įvairių aplinkybių, o ypač aktorių užimtumo, naujasis filmas buvo sukurtas per rekordiškai trumpą laiką. Po to, kai daugiau nei metus truko paruošiamieji darbai, juosta pradėta filmuoti šių metų vasarį, o paskutinės scenos nufilmuotos gegužę. Tai reiškia, jog nuo filmavimų pradžios iki premjeros bus praėję vos devyni mėnesiai.

„Tai buvo didžiulis iššūkis ir aiškiai supratau, kad vienintelis būdas spėti pagal įtemptą tvarkaraštį – suplanuoti visą filmavimų laiką sekundžių tikslumu. Esu tikras, jog nei vieno filmo užkulisiuose dar nebuvo tiek susikaupimo ir tvarkos. Niekas nevėlavo, visi į aikštelę atvykdavo tobulai mokėdami tekstus, kostiumai aktorių laukdavo priderinti centimetro tikslumu, naktimis dirbdavo didžiulė dailininkų bei konstruktorių komanda, kuri paruošdavo vietas filmavimams. Buvome kaip itin tikslus šveicariškas laikrodis ir tai vienintelė priežastis, kodėl mums rezultatas gavosi tobulas“, – pasakoja režisierius.

Naujausią jo darbą „Džiumandži: kitas lygis“ žiūrovai galės įvertinti jau visai netrukus, gruodžio 6 dieną, kuomet kino teatruose įvyks pasaulinė filmo premjera.

Filmo anonsas: https://youtu.be/jpsm91SAzoo

Embed kodas:

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą