Gamta ir gyvūnai

DROGAS skelbia naują žingsnių iššūkį – DROGAS-180

Savo kasdieną grįsti tvariais sprendimais gali kiekvienas. Tai naudinga ne tik aplinkai, bet ir fizinei bei emocinei savijautai. Kokie tai sprendimai – atskleidžia prekybos tinklas „DROGAS“, kviesdamas prisijungti prie specialaus žingsnių iššūkio „DROGAS-180“.

Imdamasis tvarumo misijos ir skatindamas rinktis sveikatai bei aplinkai draugiškesnį keliavimo būdą, iššūkį prekybos tinklas „DROGAS“ skelbia programėlėje #walk15.

Iššūkio tikslas – per 180 dienų nueiti 1,8 mlrd. žingsnių. Net 180 daugiausiai nužingsniavusių iššūkio dalyvių bus apdovanoti specialiais prizais.

Vaikščiojimo nauda – nenuginčijama

„Mokslininkai teigia, jog vien 30 minučių trukmės pasivaikščiojimas suteikia dešimtis skirtingų naudų mūsų kūnui bei mintims. Sumažėja širdies ligų, vėžio ir diabeto rizika, lengviau kontroliuoti svorį ir apsisaugoti nuo nutukimo, sumažėja streso lygis ir nerimas, didėja energijos lygis, gerėja nuotaika, kraujotaka, plaučių darbas, miego kokybė, koordinacija bei balansas, tampa lengviau įsisavinti vitaminą D, stiprėja kaulai ir raumenys, padedama stabilizuoti kraujo spaudimą, stiprinamas imunitetas, o svarbiausia – pasivaikščiojimas įkvepia ir skatina kūrybiškumą“, – sako #walk15 programėlės įkūrėja, Lietuvos lengvosios atletikos čempionė Vlada Musvydaitė.

Skaičiuojama, kad per 1 kilometro kelionę automobiliu išskiriama tiek CO2, kad jo neutralizavimui reikalingas 5 suaugusių medžių darbas. Tad iššūkį priėmę dalyviai #walk15 programėlėje turės galimybę gyvai stebėti daromą teigiamą poveikį aplinkai – augins virtualius medžius. Jų, įveikus 1,8 mlrd. žingsnių, bus užauginta net 6,5 milijono.

Įmonė švenčia įspūdingą jubiliejų

Iššūkis ne veltui sukasi aplink skaičių „180“. Jis oficialiai paskelbtas kovo 18 d. 18 val. tiesioginės transliacijos metu kartu su sporto entuziaste Vlada Musvydaite ir truko 18 minučių. Iššūkio finale specialūs apdovanojimai lauks 180 daugiausia nužingsniavusių dalyvių. Tad kodėl „180“?

Parduotuvių tinklas „DROGAS“ priklauso didžiausiam tarptautiniam sveikatos ir grožio tinklui „A.S. WATSON“, kurio istorija prasidėjo būtent prieš 180 metų. Tada vaistininkas iš Britanijos atvyko į Honkongą, kuris tuo metu buvo dar tik nedidelis žvejų miestelis. Čia jis pradėjo vadovauti 1841 metais įkurtai vietinei vaistinei, kurią pavertė pirmąja vakarietiška tokio tipo įstaiga. Galiausiai ji išsivystė į globalų grožio ir sveikatos prekių tinklą. Būtent šio vaistininko – Alexanderio Skirwingo Watsono – inicialai yra užkoduoti „A.S. WATSON“ tinklo pavadinime.

Tad šiemet prekybos tinklas „DROGAS“ mini 180 metų jubiliejų, kurį kviečia atšvęsti drauge – prasmingai ir tvariai, prisijungus prie specialaus žingsnių iššūkio.

Kaip dalyvauti?

Tai, kad toks iššūkis gali būti sėkmingai įveiktas, pirmieji pademonstravo „DROGAS“ darbuotojai. Atskirame iššūkyje per 4 mėnesius įmonės komanda nužingsniavo 90 mln. žingsnių. Tai prilygsta beveik dviem kelionėms aplink Žemės rutulį.

Dabar metas šį iššūkį priimti kiekvienam iš mūsų. Tai padaryti labai paprastai:

  • Atsisiųskite programėlę #walk15 ir joje pasirinkite laimėtojų taurės ikonėlę,
  • Atsivėrusioje skiltyje „Nauji iššūkiai“ pasirinkite „DROGAS-180“,
  • Užsiregistruokite ir mėgaukitės tvaresniu judėjimu bei pretenduokite atsidurti tarp 180 nugalėtojų.

Iššūkis tęsis iki rugsėjo 14 d.

„DROGAS“ pasaulį keičiančio tinklo dalis

„A.S. WATSON GROUP“ – socialiai atsakinga įmonių grupė, kurios veikla 180 metų grindžiama visuomenės gerovės kūrimu. Tinklas pristatė ir savo tvarumo viziją iki 2030 metų, kuri dedikuota socialinio ir aplinkos tvarumo didinimui:

  • Energija – bus siekiama 30% sumažinti elektros energijos intensyvumą, lyginant su 2015 m.
  • Šiltnamio efektą sukeliančios dujos – bus siekiama 40% sumažinti išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį (1 ir 2 taikymo sritys) lyginant su 2015 m.
  • Plastikas – bus pašalintos visos nebūtinos plastiko pakuotės iki 2030 m. Taip pat palaipsniui bus atsisakoma PVC plastiko iki 2025 m. Tinklas užtikrins, kad parduodamų produktų plastikinėse pakuotėse perdirbtų plastikų kiekis būtų ne mažesnis kaip 20%.
  • Bendruomenė – „A.S. WATSON“ inicijuotos kampanijos „Padovanok šypseną“ metu iki 2030 m. bus siekiama atkurti 10 tūkst. tobulų šypsenų – vaikams, turintiems „vilko gomurio“ ir „kiškio lūpos“ defektą, bus dovanojamos gyvenimą keičiančios nemokamos operacijos.

„Mes manome, kad pasaulis yra geresnis, kai žmonės šypsosi. Mūsų planeta jau pasiekia savo išteklių ribas, o ekstremaliai besikeičiantis klimatas ir rimta tarša daro įtaką milijonų žmonių gyvenimams. „A.S. WATSON tvarumo vizija 2030“ yra pažadas, kuriuo pasižadame savo planetai ir bendruomenei padaryti pasaulį geresne vieta gyventi.“ – sako Malina Ngai, „A.S. WATSON“ grupės vykdančioji vadovė. 

Apie UAB „DROGAS“

Parduotuvių tinklas „Drogas“ yra didžiausias mažmeninės prekybos parduotuvių tinklas grožio, sveikatos, higienos ir namų apyvokos prekių segmente Baltijos šalyse, turintis 148 parduotuves Latvijoje ir Lietuvoje. UAB „Drogas“ Latvijoje ir Lietuvoje iš viso dirba 1350 darbuotojų. Nuo 2004 metų UAB „Drogas“ priklauso „A.S. Watson Group“ mažmeninės prekybos grupei.

Apie „A.S. WATSON GROUP“ mažmeninės prekybos grupę

Įkurta 1841 m. Honkonge, „A.S. Watson Group“ yra didžiausias tarptautinis sveikatos ir grožio parduotuvių tinklas pasaulyje, valdantis 16 000 parduotuvių su 12 mažmeninės prekybos prekių ženklų 27 rinkose, joje dirba daugiau nei 140 000 darbuotojų.

2020 fiskaliniais metais „A.S. Watson Group“ deklaravo 20,6 milijardo JAV dolerių pajamų. Kiekvienais metais daugiau nei 5.9 milijardai pirkėjų apsiperka „A.S. Watson Group“ priklausančiose fizinėse bei internetinėse parduotuvėse.

„A.S. Watson Group“ taip pat priklauso visame pasaulyje žinomam daugianacionaliniam konglomeratui „CK Hutchison Holdings Limited“, kuris turi keturias pagrindines verslo kryptis – uostus ir susijusias paslaugas, mažmeninę prekybą, infrastruktūrą ir telekomunikacijas daugiau nei 50-tyje šalių.

Pranešimą paskelbė: Kęstutis Butvydas, UAB „Publicum”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą