Laisvalaikis

Didžiojo VIKINGLOTTO prizo laimėtoja: „Vis dar sunku tuo patikėti“

Ilgasis Žolinės savaitgalis Laimai (vardas pakeistas) iš Kaišiadorių prasidėjo ypatingai. Moteris sužinojo, jog „Vikinglotto“ loterijoje atspėjo 6 pagrindinius skaičius ir laimėjo Didįjį loterijos prizą – 245 846 Eur!

„Loterijos bilietą pasitikrinau internetu. Pamačiusi informaciją apie laimėjimą, sureagavau labai jautriai. Iškart pakviečiau sūnų, kad ir jis kartu pasižiūrėtų ar toks laimėjimas – realus. Nors jau praėjo šiek tiek laiko, vis dar sunku patikėti laimėjimu“, – savo istoriją pradėjo laimėtoja.

Laima – loterijos entuziastė, bilietus perka praktiškai kasdien, tačiau iki šiol nebuvo laimėjusi didelio prizo, o būtent šį, laimėjimą atnešusį bilietą, įsigijo paraginta sūnaus.

„Keliaujant namo sūnus įkalbėjo užsukti į nedidelį „Norfos“ prekybos centrą, kuriame paprastai nesilankome. Apsipirkome ir prisiminiau, jog ne viską, ko reikėjo, įsigijome, todėl dar kartą grįžau į prekybos centrą ir būtent tada nusipirkau „Vikinglotto“ bilietą“, – juokėsi Laima.

Nors laimėtoja ir netiki prietarais, jau ilgą laiką atidėliojo sprendimus, susijusius su didesnėmis finansinėmis investicijomis – paskatino vidinė nuojauta, jog reikia truputį palaukti.

„Turėjau kažkokią vidinę nuojautą, kad nereikia skubėti pirkti būsto ir, pasirodo, dabar galėsime įsigyti ne tik būstą ir naują automobilį, bet ir dar ką nors. Sunku greitai sugalvoti, kur tokią didelę pinigų sumą galima išleisti“, – džiaugėsi laimėtoja.

Negana to, Laima juokėsi, kad jos vyras – žymiai didesnis loterijos entuziastas, visada perka daugiau bilietų, o fortūna sėkminga buvo būtent jai.

„Įkvėpti laimėjimo sėkmės, būtinai žaisime ir toliau. Nebežaisti tiesiog neįmanoma“, – sakė „Vikinglotto“ nugalėtoja.

Laimos laimėjimas – didžiausias šiais metais. Metų pradžioje ūkininkų šeima iš Utenos laimėjo 210 000 Eur.

Pranešimą paskelbė: Unė Dabužinskaitė, UAB „Lotelita”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą