Sveikata

Dantų laminatės: pranašumai bei trūkumai, lyginant su estetinio plombavimo procedūra

Didžioji dalis vyresnių nei 35 – erių metų žmonių susiduria su dantų problemomis, kurioms išspręsti reikalingi šypsenos atkūrimo metodai. Šių dienų odontologija siūlo ne vieną sprendimą. Belieka tik pastebėti, kad dantų atkūrimu besidomintiems žmonėms neretai būna sudėtinga suprasti, kada vienas pasirinkimas geriau už kitą. Ne išimtis ir dantų laminatės.  Jos yra įvardijamos kaip ypač geras pasirinkimas žmonėms, kurie nori pakoreguoti priekinių dantų išvaizdą. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad šį tikslą galima pasiekti ir pasirinkus estetinio plombavimo procedūrą. Tad  natūraliai kyla klausimas: kokie yra dantų laminančių pranašumai bei trūkumai, lyginant su estetinio plombavimo procedūra?

Pranašumai

  • Ne paslaptis, kad visi, kuriuos domina odontologinės paslaugos pageidauja, kad rezultatas džiugintų kuo ilgiau. Ar taip ir bus, priklausys nuo įvairių veiksnių (atkurtų dantų priežiūros, procedūrą atlikusių specialistų kompetencijos, naudotų medžiagų kokybės ir t.t.), tačiau neabejotinai svarbus yra ir pats metodas. Štai, pavyzdžiui, dantų laminatės yra vertinamos kaip ilgaamžiškesnis sprendimas nei estetinis plombavimas.
  • Ne paslaptis ir tai, kad dauguma žmonių siekia užtikrinti, kad apsilankymai dantų klinikose būtų kuo retesni. Viena iš priežasčių, nuo kurios priklausys, ar iš tiesų vizitus į odontologijos klinikas galėsite planuoti retai, yra atliktos procedūros pobūdis. Štai, pavyzdžiui, jei dantys bus atkurti laminatės, tai jums nereikės taip dažnai planuoti vizitų atnaujinimo darbams atlikti, nei tuo atveju, jei būtų atliktas estetinis plombavimas.
  • Tačiau ir tai dar ne viskas – verta akcentuoti, kad dažnu atveju prireikia vos dviejų vizitų, kad dantys laminatėmis būtų atkurti. Kalbant apie estetinį plombavimą, verta akcentuoti, kad dažniausiai reikalingi daugiau nei 2 vizitai.

Trūkumai

  • Vis dėlto, lyginant šiuos du dantų atkūrimo būdus, tam tikrą trūkumą įžvelgti taip pat galima: dantų atkūrimas dantų laminatėmis dažniausiai kainuoja brangiau nei estetinis plombavimas. Kita vertus, nereikia pamiršti, kad ir privalumų daugiau – dantų laminatės tarnaus ilgiau, o apsilankymų odontologijos klinikose bus mažiau. Tad labai svarbu atsakingai pasverti, kas jums svarbiau.

Norite sužinoti daugiau apie dantų laminates? Užsukite į www.pilėnė.lt, susipažinkite su naudinga informacija ir priimkite tinkamiausius sprendimus.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą