Sveikata

Dantų implantai – šypsenai, kurios vertas kiekvienas

Graži šypsena žmogui gali suteikti kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, tad visiškai natūralu, kad dažnas renkasi geras priemones, kurios garantuojama tinkamą dantų priežiūrą namuose. Žinoma, tai nereiškia, kad nereikia lankytis pas specialistą profesionaliai higienai. Tai yra būtina. Tačiau faktas tai, kad pasirūpinus dantukais ir visa burnos ertme namuose – dažniausiai kiekvienas apsilankymas pas specialistą bus kupinas geriausių emocijų.

Visgi, ligos kartais užklumpa ir tuos, kurie labai rūpinasi savo dantimis. Rezultatas gali būti dantų netekimas. Tokiu atveju geriausia jų susigrąžinimo opcija yra dantų implantai.

Apie tai, kokia yra dantų implanto kaina ir kitus niuansus pasakoja implantologijos specialistas Paulius.

Tarnauja visą gyvenimą

Pirmiausia šio tipo dirbtiniai dantys yra labai geras pasirinkimas dėl to, kad jie tarnauja visą gyvenimą. Jeigu norisi kartą susitvarkyti dantis ir daugiau nebesukti dėl jų galvos – implantacija yra tikrai geriausias pasirinkimas. Svarbiausia yra rasti gerą kliniką, kurioje teikiamos profesionalios paslaugos. Geriausios tos, kurios teikia atliktiems darbams garantijas. Tai dažniausiai nuramina.

„Implantų medžiagose yra titano, kuris yra naudojamas ir NASA mokslininkų. Ar tai nėra pats geriausias įrodymas, kad šio tipo dantys bus ne tik geros kokybės, tačiau ir puikiai atrodantys, ilgaamžiai? Tikrai taip. O svarbiausia, kad tarnaudami visą gyvenimą su laiku jų funkcionalumas nemažėja, tad šie dantys, kaip ir tikri, tarnaus ilgai ir funkcionaliai“,- teigia Paulius.

Atrodo kaip tikri dantys

Dantų implantai džiugina ne tik savo funkcionalumu, tačiau taip pat ir estetika. Nei vienas žmogus nenori, kad kiti žinotų, jog jo burnos ertmėje dantys yra implantuoti. Dėl to reikia ieškoti klinikos, kurios siūlo pažangiomis technologijomis kurtus implantus. Tokius, kurie džiugina ne tik kokybe, tačiau taip pat ir estetika. Graži šypsena suteikia žmogui daugiau pasitikėjimo savimi.

Nepagrįsta kainos baimė

Implantologas Paulius pastebi, kad labai dažnai tikima mitu, kad toks dantų atkūrimo metodas kainuoja labai brangiai. Tačiau pirmiausia reikia įvertinti tai, kad tai yra susiję su žmogaus sveikata, o ji tikrai yra neįkainojama. Taip pat kainos ne tik yra gana įvairios, tačiau daugelis klinikų siūlo ir išsimokėjimo dalimis galimybę. Tai leidžia džiaugtis dantimis šiuo metu, iš karto, tačiau mokėti už darbus dalimis, taip, kaip yra sutariama su klinika. Svarbiausia yra sudaryti aiškias sutartis, kuriose pateikti patys svarbiausi paslaugos teikimo aspektai. Tai leis išvengti bet kokių galimų neaiškumų.

Priežiūra – kaip tikrų dantų

Dantų implantai džiugina ne tik panašumu į tikrus dantis, tad niekas nežinos, kad Jūsų dantys yra implantuoti, tačiau taip pat ir nereiklumu. „Implantams nereikia jokios ypatingos priežiūros, juos valyti reikia kaip ir tikrus dantis, kasdien. Žinoma, kad valyti reikia ne tik dantis, tačiau ir visą burnos ertmę. Taip pat daryti tai bent jau du kartus ir naudoti geriausios kokybės, labiausiai tinkamas priežiūros priemones“,- teigia specialistas.

Geriausia apie priežiūra yra tartis su asmeniu, kuris teikia implantavimo paslaugas. Jas atlikęs jis paaiškins, pateiks svarbiausius faktus bei visa kitą, ko reikia, kad būtų galima gyventi ramiai nesukti galvos dėl dirbtinių dantų.

Sveikata yra pats svarbiausias žmogaus turtas, tad kiekvienas turi pats sau atsakyti į klausimą – kaip reikia tinkamai savimi rūpintis, kad gyvenimas būtų ne tik sveikas, tačiau ir laimingas.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą