Namai

Co-create: poezijai skirta daugiaspalvė faktūra

Co create darbo su architektais ir projektuotojais metodas pasiteisinęs Lietuvos rinkoje, sėkmingai įgyvendinimas ir Latvijoje. Concretus goup priklausanti SIA Betono mozaika tęsia tradicijas, darbe su architektais taiko inovatyvius darbo metodus, ko rezultate kuriami nauji produktai.

Taip bendradarbiaujant su ALPS kraštovaizdžio projektavimo biuru, kraštovaizdžio architekte Helena Gutmane ir projektavimo biuru Vertex Projekti sukura nauja daugiaspalvė faktūra Fossil. Ši faktūra gimė kuriant rekonstrukcijos projektą Rygoje, rekonstuojant žymaus latvių poeto ir rašytojo Aleksandro Čako vardu pavadintą gatvę. Grindinys turėjo derėti su Rygos senamiesčiu, bei atspindėti Aleksandro Čako kūrybą. Aleksandro Čako kūryboje ypatingą vietą užėme Ryga, kasdienio gyvenimo vaizdai joje persipina su trapiais ir efemeriškais bohemos etiudais, ką įkūnijo naujasis sprendimas Fossil.

„Projektui Marijos ir Aleksandro Čakos gatvėse atkarpose nuo Merkelos ir Parnu gatvių buvo patiekta daugiau nei 10 tūkst. m2 produkcijos, dengtos nauja daugiaspalve Fossil tekstūra. Projekte panaudotos Hansa 8 ir Plaza 2×2 formos“ – pasakoja UAB „Betono mozaika” generalinis direktorius  Romas Venckus.

Tonas Fossil buvo sukurtas glaudžiai bendradarbiaujant SIA Betono mozaika darbuotojams ir architektams. Šis sprendimas sulaukė tiek privačių klientų, tiek ir viešųjų projektų vystytojų dėmesio, iškart po rekonstrukcijos projekto buvo sulaukta didelio susidomėjimo.

„Dešimtys klientų įsigijo šių naujų gaminių, šia daugiaspalve tekstūra dengti produktai nuolat sulaukia dėmesio ir yra paklausūs Latvijos rinkoje. Bendrai vertinant Lietuvos ir Latvijos rinkas, pastebime, kad populiariausi – tamsesni ir daugiaspalviai produktai, itin gerai vertinama Granit daugiaspalvė faktūra“ – sakė R. Venckus.

Baltijos šalių rinkoms siūlanti betono gaminius aplinkotvarkai kompanija nuolat siūlo asortimento naujienas, bendradarbiauja su architetktais ir projektuotojais kurdama išskirtinius sprendimus. Rinkai pristatomi analogų neturintys ažūro gaminiai, projektams kuriami išskirtiniai produktai, tekstūros.

Pranešimą paskelbė: Raimonda Mikalajūnienė, Betono mozaika, UAB

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą