Namai

„Citadele“ bankas suteikė 10,5 mln. eurų paskolą UAB „Aguonų projektai“

„Citadele“ bankas bendrovei „Aguonų projektai“ suteikė 10,5 mln. eurų paskolą, skirtą privačios mokyklos infrastruktūros projektui Vilniuje.

„Siekiant užtikrinti tvarią šalies ekonominę ateitį ir stiprinti gyventojų socialinį gerbūvį, bene svarbiausias vaidmuo tenka švietimo sistemai. Todėl natūralu, kad lūkesčiai didėja ne tik žinių suteikimo kokybei, bet ir pačiai mokymosi aplinkai. Vertiname galimybę prisidėti prie šio modernaus projekto, kuriančio pridėtinę vertę miestui ir visuomenei“, – teigia Vaidas Žagūnis, „Citadele“ banko valdybos narys ir Verslo bankininkystės tarnybos vadovas Baltijos šalims.

„Džiaugiamės sėkmingu bendradarbiavimu su „Citadele“ banku, jų parodytu pasitikėjimu projektu ir suteiktu finansavimu. Džiugu matyti, kad kuriamą vertę noriai palaiko ne tik Lietuvos investuotojai, bet ir finansinės institucijos, kurios suteikia palankias finansavimo sąlygas tokio tipo projektams“, – teigia UAB „Aguonų projektai“ direktorius ir „Taurus Wealth“ investicinių projektų vadovas Karolis Ražukas.

Daugiau nei 7300 kv. m. siekiantis pastatas Aguonų g., Vilniuje, 2021 m. buvo įsigytas ,,Erudito“ licėjaus kartu su Mariaus Jakulio Jason šeima bei „Taurus Wealth“ partneriais. Po atlikto kapitalinio remonto, veiklą patalpose mokykla pradėjo nuo 2022 m. rugsėjo mėn. Suteikta paskola bus refinansuojami ankstesni finansiniai įsipareigojimai.

2024 m. pirmąjį ketvirtį „Citadele“ bankas privatiems klientams, smulkiojo, vidutinio ir stambiojo verslo įmonėms Baltijos šalyse suteikė 256 mln. eurų finansavimą, o bendras banko paskolų portfelis siekė 2,911 mlrd. eurų. Tai yra 49 mln. eurais daugiau nei 2023 m. gruodžio 31 d.

Pranešimą paskelbė: Jovilė Markovski, UAB „Publicum”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą