Namai

„Capitalica Asset Management“ komandą papildė fondų valdytojas J. Kimontas

Prie SBA investicijų valdymo bendrovės „Capitalica Asset Management“ komandos  prisijungė fondų valdytojas Jonas Kimontas.

„Vertinu galimybę tapti šios šiuolaikiškos ir stiprios bendrovės komandos dalimi. Laukia dinamiška ir įdomi veikla, kurioje ketinu pritaikyti dirbant viešajame ir privačiame sektoriuje savo sukauptą patirtį ir žinias“, – sako J. Kimontas.

Prieš prisijungdamas prie „Capitalica Asset Management“ Jonas Kimontas dirbo nekilnojamo turto sutelktinio finansavimo platformoje „Profitus“. Anksčiau buvo „Lords LB“ fondų, skirtų investicijoms į infrastruktūros, energetikos, transporto, komunalinių paslaugų ir telekomunikacijų objektus Lietuvoje ir kitose ES šalyse, valdytoju. J. Kimontas taip pat yra dirbęs „Klaipėdos naftoje“, kur  vystė gamtinių dujų infrastruktūros projektus, taip pat penkerius metus vadovavo Lietuvos viešojo ir privataus sektorių partnerystės projektų programai VšĮ „Investuok Lietuvoje“.

„Šiuo metu plečiame fondų valdymo komandą, nes imamės naujo didelio projekto Latvijoje – ketiname statyti dviejų pastatų tvarių biurų kompleksą „Verde“ Rygos centre, taip pat svarstome rinkai pateikti naujų investavimo produktų. J. Kimontas yra daug patirties turintis profesionalas, todėl tikime, kad jis dar labiau sustiprins mūsų fondų valdymo komandą ir aktyviai prisidės prie įmonės tikslų įgyvendinimo“, – sako „Capitalica Asset Management“ vadovas Andrius Barštys.

 „Capitalica Baltic Real Estate Fund I“ valdanti „Capitalica Asset Management“ užsiima Baltijos šalių komercinio nekilnojamojo turto valdymu. Investicijų valdymo įmonė buvo įsteigta 2016 metais. Kontrolinis jos akcijų paketas (70 proc.) priklauso vienai didžiausių lietuviško kapitalo verslo grupių SBA, 30 proc. akcijų – A. Barščio įmonei „Fox Holdings“.

Pranešimą paskelbė: Gintarė Saulytė-Šulgat, UAB „Idea Prima”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą