Namai

Buvęs REWO partneris Andrius Voišnis įkūrė naują NT bendrovę „RE Excellence”

Andrius Voišnis, vienas iš trijų nekilnojamojo turto plėtojimo įmonės REWO įkūrėjų ir partnerių, pasitraukė iš bendrovės ir įkūrė „RE Excellence“, kuri užsiima vidutinio ir aukštesniojo segmento NT projektų plėtojimu. Pagal susitarimą su buvusiais partneriais, „RE Excellence“ perėmė du  projektus Vilniaus prestižinėse vietose – „Žygimantų 12“ Neries pakrantėje bei „Žvėryno City“ Žvėryne.

A. Voišnis per savo kontroliuojamą bendrovę valdo 49 proc. „RE Excellence“ akcijų, likusias per savo įmonę valdo Izraelio verslininkas.

„Su REWO susijęs itin svarbus mano gyvenimo ir darbo etapas, kuriam baigiantis supratau, kad norėčiau daugiau fokusuotis ir įgyvendinti siauresnei auditorijai skirtus projektus. Su partneriais vienodai matėme kiekvieno mūsų indėlį ir sukurtą naudą, todėl atsiskyrimo procesas buvo sklandus ir taikus. Patys įsivertinome valdomą turtą, patys jį ir pasidalinome. Vasarą pradėjau burti vienminčių profesionalų komandą, o gruodį jau startuojame su ambicingu projektu Žygimantų gatvėje“,  –  sakė „RE Excellence“ vadovas Andrius Voišnis.

Pasak jo, bendrovė šiuo metu plėtoja projektus Vilniaus mieste. „Tačiau mūsų strategijoje numatoma plėtra ir už Lietuvos ribų. Analizuojame Jungtinės Karalystės rinką, domina Pietų Europos regionas. Situacija NT rinkose šiuo metu yra gana sudėtinga, netrūksta blogų naujienų ir neapibrėžtumo, tačiau „RE Excellence“ taikinyje esantys rinkos segmentai paprastai lengviau išgyvena ekonomikos audras, todėl į ateitį žvelgiame optimistiškai nusiteikę“, – pažymėjo A. Voišnis.     

Neries pakrantėje suprojektuoto pastato „Žygimantų 12“ statybos prasidės netrukus.  Modernios architektūros 9100 kv. m ploto pastate bus įrengti 54 butai ir 4 komercijai skirtos patalpos. Projektą ketinama užbaigti 2025 metų trečiajame ketvirtyje, jo vertė – 28 mln. eurų.

„Žvėryno City“ daugiabučių namų kvartalas statomas sostinės Paribio gatvėje.  Čia pastatyti keturi 6 aukštų ir trys 3-jų aukštų namai. Kvartale iš viso bus įrengta  313 butų, kurių plotas siekia nuo 21 iki 122 kv. m bei 15 komercijai skirtų patalpų, kurių plotas siekia nuo 21 iki 122 kv. m. Šio projekto vertė 50 mln. eurų. Statybų pabaiga numatoma 2024 metų I ketvirtį.

Pranešimą paskelbė: Rūta Slušnytė, Publicum Financial Communications, UAB

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą