Technologijų naujienos

„Bolt“ finansų direktorių prisiviliojo iš „Spotify“

Viena didžiausių Europos pavežėjimo paslaugų platformų „Bolt“ skelbia, jog finansų direktoriaus pareigas įmonėje nuo šiol užims buvęs „Spotify“ finansų ir iždo viceprezidentas Johanas Bergqvistas. Jis bus atsakingas už „Bolt“ augimą bei su tuo susijusius finansus, personalą, įmonės kultūrą bei finansavimo pritraukimą.

„Labai džiaugiuosi komandoje matydamas Johaną – turbūt joks žmogus Europos startuoliui nėra surinkęs daugiau lėšų, nei jo bendrovei „Spotify“ surinkti 2 milijardai eurų. Turint omenyje, jog „Bolt“ siekia plėstis tiek į naujas šalis, tiek į naujus miestus Europos ir Afrikos valstybėse, kur jau veikiame, lėšų rinkimo patirties turintis finansų direktorius bus mums labai naudingas“, – teigia „Bolt“ generalinis direktorius ir vienas įkūrėjų Markusas Villigas.

Per šešerius švedų skaitmeninės muzikos paslaugų kompanijoje „Spotify“ praleistus metus J. Bergqvistas padėjo kompanijai išaugti nuo 600 iki 4500 darbuotojų. Jis buvo dalis komandos, įtraukusios Švedijos kompaniją į Niujorko vertybinių popierių biržą, kur ji įvertinta 30 milijardų JAV dolerių. Tai – didžiausia bet kokio Europos startuolio vertė Niujorko biržoje.

J. Bergqvistas studijavo teisę Stokholmo universitete ir ekonomiką KTH Karališkajame technologijos institute Stokholme.

„Nekantrauju prisidėti prie „Bolt“ misijos suteikti patikimas pavežėjimo paslaugas daugiau Europos ir Afrikos miestų. „Bolt“ jau šiandien demonstruoja įspūdingą augimą, tad džiugu, jog savo patirtimi galėsiu dar jį pagreitinti“, – sako naujasis „Bolt“ finansų direktorius J. Bergqvistas.

Apie „Bolt“

„Bolt“, anksčiau žinoma kaip „Taxify“, yra pirmaujanti Europos pavežėjimo platforma, leidžianti mieste keliauti paprasčiau, greičiau ir patikimiau.

Markuso Villigo įkurta įmonė veiklą pradėjo 2013-aisiais. Nuo to laiko „Bolt“ yra viena greičiausiai augančių pavežėjimo platformų Europoje ir Afrikoje. Tarp jos investuotojų: „Daimler“, „Didi Chuxing“, „Korelya Capital“ ir vienas „TransferWise“ bendraįkūrėjų Taavetas Hinrikus.

„Bolt“ aptarnauja daugiau kaip 25 milijonus klientų daugiau kaip 30 šalių visame pasaulyje. www.bolt.eu

Apie „Bolt“ generalinį direktorių

Markusas Villigas yra „Bolt“, anksčiau žinomos kaip „Taxify“, įkūrėjas ir generalinis direktorius. Pirmąją „Bolt“ versiją drauge su anksčiau „Skype“ dirbusiu broliu Martinu jis sukūrė būdamas 19 metų. M. Villigas buvo jauniausias „Forbes“ 30 svarbiausių generalinių direktorių Europoje iki 30 metų sąrašo narys ir yra jauniausias milijardo dolerių vertės įmonės įkūrėjas Europoje.

Pranešimą paskelbė: – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą