Horoskopai

Bendras horoskopas svarstyklėms

horoskopai6Asmenybė
Susidraugauti Jums – tarsi kvėpuoti. Turite įgimtą dovaną – greta Jūsų kiti jaučiasi laisvai. Jus liūdina ginčai ir neteisybė, todėl daug pastangų ir laiko skiriate harmonijai bei pusiausvyrai išlaikyti. Lyginant su kitais ženklais, esate mažiau energingi ir stiprūs, todėl aplinkiniai kartais mano, kad Jūs tingūs. Tačiau Jūs linkę kaitalioti intensyvų darbų ir ilgalaikį poilsį. Saugokitės, kad Jūsų tiesus mąstymas, bei sugebėjimas matyti abi reikalo puses nedarytų Jūsų neryžtingais ir nepastoviais.

Bruožai
Jūsų namai patrauklūs, drabužiai atrodo puikiai – Svarstyklės talentingai derina spalvas bei formas. Jūsų pomėgiai dažnai susiję su menu ir skaitymu, ypač apie meilę.

Meilė
Romantiškos partnerystės troškimas – dalis Jūsų poreikio užmegzti naujas pažintis. Meilėje Jūs išties talentingi. Saugokitės ryšių, kuriems nesate pasirengę. Jeigu sunku apsispręsti, ieškokite partnerio, kuris sugebėtų vadovauti nedominuodamas. Kuomet ryšys finansiškai pastovus, Jums tinkama pora Vandenis. Šaulys – nuostabus partneris versle, o dažnai ir meilėje.

Karjera
Svarstyklių žmonės – meniškos prigimties, todėl Jums itin sėkmingos sritys – dizainas, interjeras, architektūra, kosmetika. Kitas harmoningas pasirinkimas – muzika, ypač vokalas. Taip pat Jums tinka teisininko, diplomato, socialinio darbuotojo kelias, čia praverčia Jūsų įgimtas teisingumo jausmas. Apskritai, jausitės laimingi bet kuriame darbe, kuris atliekamas gražioje aplinkoje ir suteikia galimybę kurti.

Prekės pigiau:
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą