Horoskopai

Bendras horoskopas mergelei

Asmenybė
Jums nereikia sakyti, kad pailsėtumėte – paprasčiausiai, Jūs nežinote, kaip tai daroma. Mergelės ženklo žmonės – kupini energijos. Jų veikla praktiška, o rezultatais gali naudotis ir kiti. Bet kokių problemų Jūs visapusiškai apsvarstote, dažnai ir miego sąskaita. Geriausiai Jums sekasi dirbti užkulisiuose prižiūrint, kad viskas vyktų sklandžiai ir rūpinantis kiekviena smulkmena. Negi keista, kad aplinkiniai dažnai Jumyse mato nepailstantį tobulumo siekėją?

Bruožai
Jūs mėgstate klasikinius, gerai pasiūtus drabužius. Jūsų namuose gausu dekoratyvių, įdomių ir tarpusavyje puikiai derančių daiktų. Jums patinka praktiški užsiėmimai, pavyzdžiui, siuvinėjimas ar drožyba. Mėgstate pasivaikščioti ar važinėti dviračiu, nes tai naudingi pratimai.

Meilė
Jūs tikrai ne tas žmogus, kuris skuba užmegzti ryšį, tačiau sykį apsisprendę, liekate nuoširdžiai ištikimi ir lojalūs. Venkite perdėtos partnerio analizės. Kitas Jums gręsiantis pavojus – rutina. Geriausia išeitis iš nuobodulio – Jūsų ir partnerio bendri pomėgiai. Tikėtina, kad bent vienas Jūsų romanas bus su Tauru. Jus taip pat traukia Skorpionai, tačiau ilgainiui pastarieji gali pasirodyti pernelyg permainingi ir dramatiški. Jums idealiai tinka žuvys. Šio ženklo žmonės puikiai moka suprasti kitus, o būtent supratimo Jums labiausiai ir reikia.

Karjera
Dirbti Jums geriausia vienatvėje studijoje ar dirbtuvėje. Mėgavimasis kasdienybe, bei dėmesys smulkmenoms leidžia Jums tapti puikiais tyrinėtojais, teisininkais, finansininkais, redaktoriais, inspektoriais ar ekspertais. Mergelės dažniausiai gabios rankų darbui, taip pat įvairiems taikomiesiems menams.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą