Laisvalaikis

Baltijos šalių (Estijos) „Viaplay“ originalaus serialo „Kas nušovė Otą Miulerį?“ premjera – po 11 dienų

Serialo „Kas nušovė Otą Miulerį?“ premjera – penktadienį, rugsėjo 9 dieną, per „Viaplay“. Atskleidžiame daugiau detalių apie intriguojantį kriminalinį serialą: aktoriai Jaanas Rekkoras ir Tambetas Tuiskas dalijasi mintimis apie filmavimą ir siužetą, o „Viaplay“ rodo oficialų anonsą.

 „Viaplay“ originaliame seriale „Kas nušovė Otą Miulerį?“, kurio scenarijaus autorė – Birk Rohelend, o režisierius – René Vilbre, per savo 65-ąjį gimtadienį namuose nužudomas žinomas verslininkas, buvęs imtynininkas. Detektyvams apklausiant aštuonis šeimos narius, ima aiškėti bjauri tiesa apie šį įtakingą vyrą, kurį visur lydėjo sėkmė. Apie Otą Miulerį turi ką pasakyti visi. Visi turi ir motyvą. Vieną iš detektyvų vaidina Tambetas Tuiskas, kuriam šio serialo filmavimas buvo nauja patirtis.

 „Birk Rohelend parašė įdomią, daugiasluoksnę istoriją. Tikiuosi, kad ji sužavės ir įtrauks žiūrovus. Pirmą kartą per mano karjerą beveik 70 proc. vaidmens nufilmuota chronologiškai – vieno įtariamojo apklausa buvo filmuojama kiekvieną dieną tokia tvarka, kokia rodoma seriale. Vis dar negaliu patikėti, kaip viską nufilmavome per tokį trumpą laiką ir tiek rizikavome. Tai įmanoma padaryti tik dirbant su tikrais profesionalais ir labai gera technine komanda. Šiame projekte ir viena, ir kita buvo aukšto lygio,“ – sako Tambetas Tuiskas.

 Pagrindinį vaidmenį (Oto Miulerio) atlieka Estijos žvaigždė Jaanas Rekkoras. Aktorius apie savo personažą sako tiesiai šviesiai:

 „Otas Miuleris – didžiausias mano vaidintas psichopatas. Iš vidaus stiprus, veržlus, talentingas ir atkaklus – visos šios savybės tiktų charakterizuojant absoliučiai teigiamą veikėją. Deja, tai psichopatas, padugnė, humoro jausmo neturintis bukas pašlemėkas, kuris gauna viską, ko tik užsigeidžia.“

 Kartu su Jaanu Rekkoru seriale vaidina ir kitos žvaigždės: Tambetas Tuiskas, Doris Tslar, Märtas Avandis, Evelin Võigemast, Tiina Tauraite, Hilje Murel ir Maitas Malmstenas.

 Scenarijaus autorė – talentinga rašytoja Birk Rohelend, taip pat sukūrusi vieno iš garsiausių Estijos televizijos serialų „The Pillowclub“ scenarijų. Režisierius – René Vilbre, neseniai prisidėjęs prie vieno iš daugiausiai uždirbusių filmų Estijos kino istorijoje – trilogijos „Class Reunion“ – ir komedijos „Estonian Funeral“. Serialą prodiusavo Talino įmonė „Cuba Films“, turinti 10 metų serialų ir televizijos reklamų kūrimo patirtį. Šios įmonės darbai yra pelnę pripažinimą prestižiniame Estijos Auksinio kiaušinio festivalyje. „Nordic Entertainment Group“ vykdomoji prodiuserė – Isabelle Hultén.

 Serialo „Kas nušovė Otą Miulerį?“ pirmųjų dviejų serijų premjera – penktadienį, rugsėjo 9 dieną, per „Viaplay“. Žiūrėkite pirmąjį „Kas nušovė Otą Miulerį?“ anonsą čia.

 Globalius serialo „Kas nušovė Otą Miulerį?“ pardavimus valdo „Viaplay Content Distribution“.

Pranešimą paskelbė: Karolina Pūtytė, UAB „Idea Prima”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą