Namai

Baldų pervežimas kraustantis – kaip pasiruošti didžiajai kraustymosi dienai?

Kraustymasis daugeliui žmonių nėra dažnas veiksmas gyvenime, todėl kuomet prireikia persikraustyti – iškyla begalės klausimų, kaip viską padaryti teisingai, kuo pasitikėti ir kuo ne, ir nuo ko pradėti.

Persikraustymui dažniausiai skiriama viena diena, nes reikia pasisamdyti pervežimu užsiimančią įmonę, taip pat žmones, kurie padės pakrauti ir pervežus iškrauti automobilį. Diena bus išties karšta ir sudėtinga. Tačiau kuo geriau pasiruošite, tuo baldų pervežimas ir apskritai persikraustymas praeis sklandžiau.

Tad dalinamės keliais praktiškais patarimais, kaip pasiruošti tai dienai, kuomet kraustysitės.

Išardykite baldus tiek kiek įmanoma

Žinoma, visada atrodo patogiau neardyti, nes išardžius teks vėl surinkti iš smulkių detalių ir tai atrodo kaip sudėtinga užduotis. Visgi, gali būti daug daugiau vargo, jei nešite neišardytą baldą, o viduryje kelio paaiškės, jog jis nepralenda pro duris ar siaurą koridorių.

Todėl, išardykite baldus iki tokio lygio, jog atitiktų šiuos du kriterijus – pakankamai lengva pakelti ir nešti bei pralenda pro visas landas iki pat lauko.

Dažniausiai užtenka išimti lentynas, stalčius, nuimti dureles ir baldas jau gali būti nešamas. Kartais, reikia ir išardyti visai. O tai užima laiko. Todėl baldų ardymo nepalikite nakčiai prieš persikraustymą.

Supakuokite pakavimo plėvele

Pakavimo plėvele yra vienas iš tų daiktų, be kurių neįmanoma išsiversti kraustantis. Tai universali, viskam reikalinga priemonė. Pirmiausia, jei turite kelias smulkias baldų detales, pavyzdžiui, išardytos spintos lentynas, galite jas supakuoti į vieną paketą, taip bus patogiau ir lengviau nešti nei kiekvieną lentą atskirai.

Pakavimo plėvele verta apvynioti visus baldus – tai apsaugo nuo susipurvinimo, nuo nedidelių galimų įbrėžimų atsitrenkus į sieną ar kitus baldus. Taip pat nuo trinimosi su kitais baldais transportuojant.

Plėvele supakuoti baldai sukrauti vienas ant kito laikosi stabiliau, tad nereikia bijoti, jog viskas slidinės ant kiekvieno posūkio.

Apsaugokite kampus

Baldų kampai nukenčia labiausiai. Todėl prieš pakuojant plėvele, kiekvieną kampą uždenkite storu popieriumi, pavyzdžiui, keliais lapais reklaminio leidinio, kartonu ar burbuline plėvele. Taip sutvirtintas kampas net ir stuktelėjus į ką nors kieto, nebus pažeistas.

Turėkite minkštų dalių krauti tarp baldų

Kraunant baldus į transporto priemonę visada prireikia ko nors užpildyti tarpus, prispausti, paremti ir pan. Dažniausiai praverčia minkšti daiktai. Tačiau tam tikrai nereikia išradinėti dviračio ir galvoti kuo čia parėmus. Naudokite daiktus, kuriuos taip pat turite persivežti: patalynę, baldines pagalves, rankšluosčius, užtiesalus ir pan.

Minkštus daiktus pakuokite į maišus. Tam puikiai tinka šiukšlių maišai kurie neturi specifinio plastiko kvapo. Tokie maišai yra šiek tiek brangesni, tačiau jie yra bekvapiai ir juose laikoma patalynė ar rūbai neprisigeria nemalonaus kvapo. Minkštais daiktais pripildyti maišai gali būti suspaudžiami tiek kiek reikia,jog užpildytų norimą tarpą. Geriausia rinktis 100 litrų maišus, taip jie nebus per dideli, tačiau ir ne per maži – optimalus dydis.

Ir pabaigai

Baldų pervežimas yra svarbi kraustymosi dalis, todėl nereikia į ją numoti ranka ir palikti paskutinei minutei. Būkite atsakingi ir pradėkite pakuotis, tvarkytis perkraustomus daiktus kaip galite anksčiau. Pasiruošimas tikrai atsipirks, kuomet nereikės paskutinę minutę stresuoti ir galvoti, kaip čia viską suspėti.

NaudotosKnygos.lt

One Comment

  • gerdute333

    pakavimo plėvelė tai tikrai išsigelbėjimas, ir siunčiant siuntas, ir pervežant baldus. mes dar ant kampų kartono uždedam, kad nenusidaužytų. ir gera kaina galima rasti plėvelių,kad nereiktų labai taupyti.

Parašykite komentarą