Gamta ir gyvūnai

    Aukščiausios kokybės kačių maistas: „Carnilove“, „Acana“ ir „Royal Canin“

Pasirinkti tinkamą maistą savo katei yra labai svarbu jos sveikatai ir gerovei. Iš daugelio siūlomų prekės ženklų „Carnilove“, „Acana“ ir „Royal Canin“ išsiskiria aukštos kokybės ingredientais ir subalansuota mityba.

„Carnilove“: natūralūs ingredientai optimaliai sveikatai

Carnilove katėms garsėja natūraliais ingredientais ir receptūromis be grūdų. Šis prekės ženklas pabrėžia, kad mityba atspindi natūralų kačių grobį, todėl jų mitybos poreikiai patenkinami be nereikalingų užpildų.

 • Aukštos kokybės baltymų šaltiniai: Į „Carnilove“ sudėtį įeina įvairi mėsa, pavyzdžiui, šerniena, antis, ėriena ir lašiša, todėl katės aprūpinamos aukštos kokybės baltymais, kurie būtini raumenims ir bendrai sveikatai palaikyti.
 • Receptai be grūdų: Daugelyje „Carnilove“ produktų nėra grūdų, todėl sumažėja maisto alergijų ir netoleravimo rizika. Vietoj jų naudojami vaisiai, daržovės ir vaistažolės, kad būtų tiekiami svarbiausi vitaminai, mineralai ir ląsteliena.
 • Subalansuota mityba: „Carnilove“ užtikrina subalansuotą mitybą, įtraukdama omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių, skatinančių sveiką kailį ir odą. Jų receptai taip pat palaiko šlapimo takų sveikatą, kuri daugeliui kačių šeimininkų kelia didelį susirūpinimą.

„Acana“: biologiškai tinkama mityba

Acana katėms sukurtas taip, kad būtų biologiškai tinkamas maistas, kuriame gausu gyvūninių baltymų ir nėra dirbtinių priedų. Šis prekės ženklas didžiuojasi tuo, kad ingredientus įsigyja iš patikimų regioninių tiekėjų, taip užtikrindamas šviežumą ir kokybę.

 • Įvairūs baltymų šaltiniai: „Acana“ receptų sudėtyje yra įvairios mėsos, pavyzdžiui, laisvai laikomos vištienos, laukinėje gamtoje sužvejotos žuvies ir rančoje augintos ėrienos. Ši įvairovė imituoja natūralią kačių mitybą ir atitinka jų mėsėdišką prigimtį.
 • Optimalus santykis: „Acana“ naudoja „WholePrey“ proporcijas, o tai reiškia, kad į ėdalą įtraukta mėsa, organai ir kremzlės tokiomis proporcijomis, kurios atitinka tai, ką katės natūraliai valgo. Taikant šį metodą užtikrinamas visapusiškas maistinių medžiagų, įskaitant svarbiausius vitaminus ir mineralus, asortimentas.
 • Žemas glikemijos indeksas: Ženklas naudoja žemo glikeminio indekso ingredientus, tokius kaip lęšiai, žirniai ir avinžirniai, kurie padeda palaikyti stabilų cukraus kiekį kraujyje ir mažina nutukimo bei diabeto riziką.

„Royal Canin“: moksliškai suformuluota mityba

„Royal Canin“ yra visame pasaulyje pripažintas prekės ženklas, žinomas dėl mokslinių tyrimų rezultatais pagrįsto kačių maisto. Platus Royal Canin katėms asortimentas atitinka konkrečius sveikatos poreikius, gyvenimo etapus ir veisles, todėl veterinarijos gydytojai juo pasitiki.

 • Individualiai pritaikyta mityba: „Royal Canin“ siūlo specialiai pritaikytą mitybą, skirtą įvairioms sveikatos problemoms spręsti, pvz., šlapimo, virškinimo ir svorio kontrolei. Toks tikslumas užtikrina, kad katės gautų konkrečių maistinių medžiagų, reikalingų optimaliai sveikatai.
 • Gyvenimo etapui ir veislei pritaikytos formulės: Prekės ženklas siūlo receptūras skirtingiems gyvenimo etapams – nuo kačiukų iki senjorų, taip pat konkrečioms veislėms skirtas dietas. Kiekviena formulė sukurta taip, kad atitiktų unikalius skirtingų gyvenimo etapų kačių arba konkrečių veislių kačių mitybos poreikius.
 • Kokybė ir sauga: „Royal Canin“ daug dėmesio skiria kokybei ir saugumui. Jų griežti bandymai ir kokybės kontrolės priemonės užtikrina, kad kiekvienas produktas būtų saugus ir maistingas. Be to, į mokslinius tyrimus orientuotas požiūris užtikrina, kad į jų receptūras būtų įtraukti naujausi moksliniai atradimai.

Lyginamoji analizė

Nors visi trys prekių ženklai siūlo aukštos kokybės maistą, jų požiūriai akivaizdžiai skiriasi:

 • „Carnilove“ daugiausia dėmesio skiria natūraliems racionams be grūdų, kurie imituoja natūralų katės grobį, todėl tai puikus pasirinkimas katėms, jautrioms grūdams, arba toms, kurios gerai jaučiasi vartodamos daug baltymų turinčius racionus.
 •  „Acana“ akcentuoja biologiškai tinkamą racioną su įvairiais baltymų šaltiniais ir „WholePrey“ santykiu, atitinkantį evoliucinius kačių mitybos poreikius.
 •  „Royal Canin“ siūlo moksliškai parengtus racionus, pritaikytus konkrečioms sveikatos problemoms, gyvenimo tarpsniams ir veislėms, užtikrinančius tikslią mitybą, pagrįstą išsamiais moksliniais tyrimais.

Pabaigai

Pasirinkti tinkamą kačių maistą yra labai svarbu jūsų katės sveikatai ir laimei. Kiekvienas „Carnilove“, „Acana“ ir „Royal Canin“ gamintojų maistas turi unikalių privalumų, todėl kiekviena katė gali rinktis pagal savo mitybos poreikius ir pageidavimus.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą