Studijos - Karjera

Ateinantį šeštadienį Vilniuje – dviračių žygis MINK Į VASARĄ

Birželio 13 dieną, šeštadienį, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kviečia praleisti aktyviai – su šeima ar keliais draugais leistis į dviračių žygį su smagiomis orientacinėmis užduotimis „Mink į vasarą“, maršrutų Verkių rūmų regioninis parkas – Žaliųjų ežerų paplūdimys.

Idėja žygiui kilo todėl, kad daugelis šeimų prasidėjusią vasarą leidžia namuose ir mums rūpi, kad jos tai darytų smagiai, sveikai ir saugiai – dalyvaudami orientacinėse užduotyse, spręsdami rebusus, varžydamiesi dėl įveiktų kilometrų – sako šio renginio organizatorė, LVJC atstovė Renata Dambrauskaitė Pėželienė.

Pirmasis „Mink į vasarą“ dviračių žygis sostinės šeimas ir draugų grupes į smagią kelionę kviečia šeštadienį, birželio 13 dieną. Tądien, 11.00–16.00 val.

Iš namų atmynusių žygio dalyvių Verkių rūmų regioniniame parke (šalia Pavilnių ir Verkių regioninio parko direkcijos, Žaliųjų ežerų g. 53, Vilnius) lauks „Mink į vasarą“ organizatorių komanda.

Gavę žemėlapius, kitas nuorodas, šios aktyvios pramogos dalyviai leisis į kelionę, įveikdami smagias užduotis bei varžydamiesi dėl įveiktų kilometrų.

„Mink į vasarą“ trasos finišas – Žaliųjų ežerų paplūdimys. Renginys tęsis iki 18.00 val.

Žygio „Mink į vasarą“ dalyvius registruotis kviečiame čia – https://lvjc.lt/renginys/Mink-i-vasara/

Pranešimą paskelbė: Jūratė Janavičienė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą