TV laidos

Astrologė apie Valinskus: „Jų šeimoje žmona yra psichologinė bosė“

Jau šįvakar 20.00 val. pirmieji Lietuvoje Heloviną švęsti pradės TV3 laidos „Svogūnų Lietuva“ herojai. Specialiai šmėklų šventei skirtoje laidoje auksiniais svogūnais bus apdovanoti politikai, pramogų verslo veikėjai, astrologai ir kiti išskirtiniai žmonės. Studijoje apsilankiusi astrologė Angelina Zalatorienė pažvelgusi į laidos vedėjo Arūno Valinsko gimimo datą išskaitys tai, ko apie save nežinojo net jis pats.

Neseniai įsiplieskęs skandalas dėl vienos veidotyros ekspertės išsakytų žodžių apie Ingą Stumbrienę – neva ši yra intelekto, valios ir patikimumo stokojanti moteris – nepraslydo ir pro savaitės nuodėmingiausius apdovanojančios „Svogūnų Lietuva“ laidos kūrėjų akis.

Studijoje apsilankiusios astrologės A. Zalatorienės laidos kūrėjai paprašys pasidalinti savo įžvalgomis. Ką ji išskaito žymiausių Lietuvos šviesiaplaukių I. Stumbrienės ir Oksanos Pikul veido bruožuose?

„Normali mergina, tik per dažnai matoma, todėl ji visiems ir užkliūva, – apie I. Stumbrienę sakys astrologė. – Jos, žinomos moterys, pačios prisiprašo. Nusibosta žiūrėti į jas“.

Auksinį svogūną už „Elitinį intelekto detektyvą“ gavusi astrologė laidos filmavime buvo paprašyta papasakoti, ką mato A. Valinsko gimimo datoje ir veide. „Jūs gimęs per pilnatį, todėl esate nenuspėjamas cirkininkas. Jūs esate pilnaties sūnus, o jūsų žmona yra jūsų psichologinė bosė“, – dėstys astrologė.

„Arūnai, jūs – idealus pramogų verslo žmogus. Bet kai užeina mėnulio pilnatis, tada jūs tai policiją į vestuves kviečiate, tai baudą centais mokate, tai į Seimą einate“, – šmaikštaus astrologė.

Laidos „Svogūnų Lietuva“ kūrėjai dar vieną nominaciją, pavadintą „Už Lietuvą, vyrai“, skirs Lietuvos gėjų lygai. Šis apdovanojimas jiems bus įteiktas už homoseksualų parado sugrįžimą į Vilniaus Gedimino prospektą bei Bernardinų sodą.

Į studiją apdovanojimo atsiimti atvyks aštriai apie netradicinės orientacijos asmenis pasisakantis Seimo narys Petras Gražulis. Šis paradą pasiūlys surengti… Kariotiškių sąvartyne arba kalėjime.

Kaip sekėsi P. Gražuliui susidoroti su laidos vedėjų jam parengta užduotimi? Kas bus apdovanotas auksiniu svogūnu, pakrikštytu „Progresyvaus Tado Blindos“ vardu? Atsakymai – jau šiandien laidoje „Svogūnų Lietuva“ 20.00 val. per TV3.

„Svogūnų Lietuva“ – trečiadieniais 20.00 val. per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą